2015’te Vizyona Girecek Filmler

0

1. Hızlı ve Öfkeli 7

Amerikan efsanesi film tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmen koltuğunda James Wan oyuncu kadrosunda ise dünyaca ünlü isimler Jason Statham , Vin Diesel , Michelle Rodriguez , Dwayne Johnson’ı görüyoruz. Sinema severler’in karşısına 03 Nisan 2015‘de çıkması bekleniyor.

2. Get Hard

Komedi tutkunlarını ekrana bağlayacak olan film oyuncu kadrosu ile’de göz dolduruyor.  Will Ferrell , Kevin Hart , T.I. , Alison Brie , Eli Jane tanıdık isimlerin olması izleyicinin filme yönelmesini sağlayacaktır. . Get Hard izleyicinin karşısına 03 Nisan 2015‘de çıkacaktır.

3. Piramitin Laneti

Sinema severler’in karşısına 10 Nisan 2015‘de çıkacak olan film korku türüyle karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Grégory Levasseur yaptığı oyuncu kadrosunda Ashley Hinshaw , James Buckley , Denis O’Hare , Daniel Amerman , Joseph Beddele‘ın performanslarına şahit olacağız. Fragmanı ile birlikte piramit’in lanetini yakından tanıyabiliriz.

4. Wolves

Yönetmenliğini David Hayter‘in yaptığı oyuncu kadrosunda ise Lucas Till , Jason Momoa , Stephen McHattie , Miriam Mcdonald , Merritt Patterson‘a rastlıyoruz. Film izleyicinin karşısına 17 Nisan 2015‘de çıkacaktır. Aksiyon ve korku türünde olan filmin fragmanı ile birlikte yakından tanıma fırsatımız oluyor.

5. Yenilmezler 2

Süper kahramanlar yeniden birleşiyor. Sevilen isimler Yenilmezler 2‘de karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Joss Whedon oyuncu kadrosunda ise dünyaca ünlü isimler Robert Downey Jr. , Scarlett Johansson , Samuel L. Jackson , Chris Evans , Gwyneth Paltrow sinema severler’in karşısına çıkıyor. Performansları ile göz dolduran film ekibi izleyicinin karşısına bilim kurgu , aksiyon , fantastik , macera , savaş türüyle çıkıyor. 01 Mayıs 2015‘de sinema severler ile buluşacak olan film merakla bekleniyor. Yayınlanan video‘su ile birlikte filmi yakından tanıma imkanımız oluyor.