Mayıs 2015’te Vizyona Girecek Filmler

0

Sinema severler için Mayıs ayında vizyona girecek filmlerden 4 tanesini sıraladık. Yakın zamanda izleyicinin karşısına çıkacak olan filmlerde dram, komedi, aksiyon, suç türlerini bir arada görebiliriz.

1: Mad Max: Fury Road

Yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra oyuncu kadrosunda ise Charlize Theron , Tom Hardy , Rosie Huntington-Whiteley , Nicholas Hoult , Nathan Jones yer almaktadır. Bilim kurgu ve aksiyon türünde karşımıza çıkan film 15 Mayıs 2015‘de sinema severler ile buluşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ocak 2015’te Vizyona Girecek Filmler

2: Magi

İstanbul‘da İngilizce öğretmenliği yapan hamile kardeşi Marla‘nın acil çağrısı üzerine apar topar New York‘tan Türkiye’ye gelen gazeteci Olivia Watkins (Lucie Pohl) geldiği gün kardeşinin esrarengiz ölümüyle sarsılır. Sır dolu ölümü araştırmak Olivia’ya düşer. Yönetmenliğini Hasan Karacadağ‘ın yaptığı oyuncu kadrosunda Michael Madsen , Kenan Ece , Stephen Baldwin , Brianne Davis , Dragan Micanovic yer aldığı film korku türüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Film 15 Mayıs 2015‘de izleyicinin beğenisine sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Şubat 2015’de Vizyona Girecek Filmler

3: Unfinished Business

Küçük ölçekli bir şirketin çalışkan patronu ve iki iş arkadaşı, Avrupa’ya kendileri için çok önemli bir anlaşmayı sonlandırmak için hareket ederler. Her şey son derece sıradan başlasa da kısa bir süre sonra hiç hayal edemedikleri maceralara atılmak zorunda kalırlar. Amerikan yapımı komedi filminin yönetmen koltuğunda Ken Scott oyuncu kadrosunda James Marsden , Sienna Miller , Vince Vaughn , Nick Frost , Dave Franco yer almaktadır. Komedi türü ile izleyicinin karşısına 22 Mayıs 2015‘de çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mart 2015’de Vizyona Girecek Filmler

4: Run All Night

Aksiyon , Dram , Suç türüyle 22 Mayıs 2015‘de karşımıza çıkacak olan filmin yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Liam Neeson , Ed Harris , Genesis Rodriguez , Vincent D’Onofrio , Joel Kinnaman yer alıyor.