Ocak 2015’te Vizyona Girecek Filmler

1

Sinema‘da yakında karşımıza çıkacak olan filmler olarak Çılgın Dersane Ada, Yıldız Haritası, Sünger Bob Kare Pantolon, 6 Süper Kahraman, Mazlum Kuzey sizler için seçtiğimiz filmleri fragmanları ile birlikte yakından tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Çılgın Dersane Ada (Çılgın Dersane 4)

Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin oyuncu kadrosunda ise Sümer Tilmaç , Ozan Aydemir , Veysel Diker , Serkan Şengül , Okan Karacan gibi isimlerin performanslarını sergilediği serinin son filmi olan Çılgın Dersane Ada sinema severler ile 16 Ocak 2015‘buluşması bekleniyor. Komedi türünde yenilenmiş şekliyle izleyicinin karşına çıkıyor.

Yıldız Haritası (Maps to the Stars)

Hollywood hayat stilini ve genel anlamda batı kültürünü yakın merceğe alıyor. Amerika , Kanada , Almanya , Fransa yapımı olan Yıldız Haritası filmi dram ve gerilim türüyle karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda David Cronenberg oyuncu kadrosunda ise Julianne Moore , Mia Wasikowska , John Cusack , Robert Pattinson , Olivia Williams’a rastlıyoruz. Yayınlanan fragmanı ile birlikte filmi yakından tanıma fırsatımız oluyor. 09 Ocak 2015‘de sinema severler’in karşısına çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Arşivlik En iyi 5 Mafya Filmi

6 Süper Kahraman (Big Hero 6)

Film dehasının güçlerini kullanmayı öğrenen robot dahisi Hiro Hamada’yı Hiro’ya bu konuda yardımcı olan muhteşem kardeşi Tadashi’yi. Onlara çok benzeyen macera bağımlısı olan arkadaşları GoGo Tamaga’yı. Düzenli ve tatlı Wasabi No Ginger’ı kimya dehası Honey Lemon’ı ve fanatik Fred’in hikayesini anlatıyor. 16 Ocak 2015‘de sinema severler’in karşısına çıkması bekleniyor.

Mazlum Kuzey

Yönetmenliğini Ali Adnan Özgür‘ün yaptığı oyuncu kadrosunda ise Tolgahan Sayışman , Erkan Can , Önder Açıkbaş , Açelya Elmas , Seçil Buket Akıncı‘nın bulunduğu film komedi türü ile 16 Ocak 2015‘de sinema severler’in karşısına çıkması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=b16GokPo4iU