Şubat 2015’de Vizyona Girecek Filmler

1

Sinemalar‘da şubat ayında yerini alacak olan filmler sizlerle. Büyük gözler, Boyun eğmez, En şiddetli sene, Grinin elli tonu, Hayatın kendisi, sizler için seçtiğimiz filmler fragmanları ile birlikte yakından tanıma fırsatımız olacaktır.

1: Big Eyes (Büyük Gözler)

Amerikan yapımı dram, biyografi türüyle karşımıza çıkan film 1950‘li yılları büyük gözlü çocukların resimlerini çizen ressam çifti anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Tim Burton oyuncu kadrosunda ise izleyici tarafından sevilen isimler Amy Adams , Christoph Waltz , Terence Stamp , Krysten Ritter , Danny Huston yer alıyor. Big Eyes sinema severler’in karşısına 20 Şubat 2015‘de çıkış yapması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9qVoUUC1svI

2: Boyun Eğmez (Unbroken)

Aksiyon , biyografi , dram türü ile karşımıza çıkacak olan filmin yönetmeni Angelina Jolie oyuncu kadrosunda ekranlarda sıkça görmeye başladığımız Garrett Hedlund , Jai Courtney , Domhnall Gleeson , Jack O’Connell , Alex Russell’ı görüyoruz. İzleyicinin karşısına 20 Şubat 2015‘de çıkması bekleniyor. Yayınlanan fragmanı ile birlikte filmi yakından tanıma fırsatımız oluyor.

3: A Most Violent Year (En Şiddetli Sene)

Yönetmen koltuğunda J.C. Chandor oyuncu kadrosunda Alessandro Nivola , Jessica Chastain , Oscar Isaac , Ashley Williams , Catalina Sandino Moreno yer alıyor. Aksiyon, dram, suç türüyle film izleyicinin karşısına 06 Şubat 2015 çıkış yapacak gibi görünüyor.

4 :Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey)

Toy ve masum Anastasia, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Anastasia’nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır. Sinema severler’in karşısına 13 Şubat 2015 çıkacak olan film oyuncu kadrosunda Jamie Dornan , Dakota Johnson , Jennifer Ehle , Rita Ora , Marcia Gay Harden’ı görüyoruz.

 5 :Life Itself (Hayatın Kendisi)

Yönetmen koltuğunda Steve James oyuncu kadrosunda Martin Scorsese , Werner Herzog , Ramin Bahrani , Roger Ebert , Errol Morris’i görüyoruz. Belgesel, biyografi türünde olan film Ünlü Amerikalı film eleştirmeni Roger Ebert‘ın hayat hikayesini anlatıyor. 20 Şubat 2015‘de izleyici ile buluşacaktır.