Resimlerin üzerine sitenizi otomatik yazın 0

Merhaba rooteto takipçileri, yani benim takipçilerim 🙂 uzun zamandır yazı ekleyemiyorum WordPress’le ilgili şimdi fırsatımı buldum ve bundan sonra inşallah yazmaya sürekli devam edicem…

Eklenti benim ilgimi çekti çok eski zamanlarda düşünürdüm bu adamlar her resime yazı yazmaktan bıkmıyorlarmı diye tabi o zamanlar çok eskiydim ve tabiri caizse cahildim 🙂 şaka tabi bi sistemi olduğunu biliyordum. Ama WordPress’te böyle bir eklenti olduğunu hiç bilmiyordum yapmışlar bende inceleyip görmüş öğrenmiş oldum şimdi sizlere sunuyorum.

Eklenti başlıkta’da yazdığım gibi şu işe yarıyor; Belirlediğiniz yazı (örn: rooteto.com) sitenizdeki tüm resimlere sağ altına, ortasına veya soluna fark etmez eklentinin özellikleri sınırlı değil birazcık geniş 🙂 seçip otomatik her resime sitenizin adını yazdırabilirsiniz. Eklentinin türkçe adı : filigran anlamına geliyor. (ekstra bilgi…)

Watermark RELOADED

watermark-reloaded screenshot 2

Eklentiyi indir: Watermark RELOADED

Watermark resimleri

watermark-reloaded screenshot 1

Watermark kurulum

1) watermark-reloaded/ dosyasını /wp-content/plugins/ dizinine atın.

2) Panelden eklenti kısmından eklentiyi aktifleştirin.

3) Watermark ayarları kısmından eklentiyi kullanabilirsiniz.

Eklenti sayfası: Watermark RELOADED

rooteto

Eklentiyi indirip kurdum herhangi bir sorun yaşamadım. Eklenti bende çalışmadı çünkü resimi kendi siteme yüklemedim eklenti kendi server’ınıza yüklü olan resimleri açıyor bilesiniz…

Yeni HD Duvar Kağıdı Resimleri 0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bulduğum birbirinden güzel duvar kağıtlarını paylaşıyorum.

Yeni HD duvar kağıtları arasında manzara resimleri, araba resimleri, şehir manzara resimlerini bulabilirsiniz. Yüksek çözünürlükteki manzara resimlerini indirmek ücretsizdir. Arşivinize ekleyeceğiniz manzara resimlerine hemen yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En Güzel Manzaraya Sahip 45 Duvar Kağıdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Photoshop ile Yapılmış Hayvan Fotoğrafları

Yosemite Ulusal Parkı Ultra HD 4K Manzara Resimleri 0

Yosemite ulusal parkı amerikanın kaliforniya eyaletinde bulunan muhteşem manzaraya sahip bir ulusal parktır. Bu parkta çok güzel dağlar, ormanlık alanlar, yüksek yerler ve süper bir vadiye sahiptir. Ayılarla dolu bu vadini birbirinden güzel görsellerini bularak sizlerle paylaşmak istedim.

Yosemite ulusal parkı için bulduğum resimler 4K çözünürlüğünde en güzel manzara resimleridir. 4K monitörleriniz ve TV’leriniz için tam uyumludur. HD‘nin 4 katı daha bir görüntüsü olan Ultra HD 4K resimleri indirmek tamamen ücretsizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En Güzel Manzaraya Sahip 45 Duvar Kağıdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Güzel Gemi Batıkları

Most Popular Topics

Editor Picks