Windows 10 Yükseltme Revizyonu Bildirim Simgesini Kapatma 0

Microsoft‘un  windows 7 ve 8 işletim sistemleri kullanıcıları için yaptığı yükseltme revizyonu nu tamamladınız ve bildirim simgelerinde bulunan windwos 10 simgesini kapatmak sitiyorsanız endişelenmeyin bildirim simgesini çok kolay.

Microsot’un windows 10 yükseltme revizyonu daha öncede haberini yapmıştır. Yükseltme revizyonu tamamlandı ancak bildirim simgelerinde bulunan windows 10 bildirimini kapatamıyorsanız paylaştığpımız kısa ve kolay adımı izleyiniz. İlk önce En sağ alt tarafta bulunan Yukarı ok tuşuna tıklayalım. Yukarı ok tuşuna tıkladıktan sonra açılan küçük pencereden Özelleştir‘e tıklayalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Windows 10 Ücretsiz İndir

Windows 10 Yükseltme Revizyonu Simgesi Nasıl Kapatılır?

Daha sonra karşımıza Denetim masasındaki Bildirim alanı gelecek burada GWX seçeneğinin karşısındaki Davranışlar bölümünden Yalnızca Bildirimleri Göster seçeneğini seçelim ve tamam dedikten sonra çıkalım ve simgemiz gitmiştir.

Firefox OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Firefox OneTab eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi birleştirebilirsiniz. Çok sekme karmaşasından kurtulmak ve daha kolay bir kullanım imkanı yakalamak istiyorsanız bu eklentiyi kesinlikle kullanmalısınız.

Firefox OneTab eklentisi ile açtığınız 30-40-50 ne kadar açık sekmeniz olursa olsun hepsini tek bir sekme altında kapatmadan topluyor. Bir liste halinde karşınıza çıkan sekmelerinizi yönetmek çok daha kolay oluyor. Ayrıca bu eklentinin bir diğer güzel özelliği ise %95 oranında ram kullanımını düşürmesidir. Çok sekme açtığınızda ram kullanımınızda artacaktır. Ancak bu eklenti sayesinde bellek kullanımını da düşürebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin

Tamamen ücretsiz olan bu eklentiyi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Firefox OneTab İndir

Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Chrome web tarayıcı ile çok sekme açıyorsanız ve bu sekmeler ile baş edemiyorsanız OneTab eklentisini kullanabilirsiniz. OneTab Chrome eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi tek bir sekme ile bir araya getirebilirsiniz.

Chrome OneTab eklentisi tarayıcınız üzerinden açtığınız tüm sekmeleri tek bir liste altında toplayarak sekmelerinizi daha kolay kullanmanızı sağlar. İstediğiniz sekmeleri OneTab listesine gönderebilirsiniz. OneTab listesine gönderilen açık sekmeleriniz kesinlikle kapanmaz. Tekrar açmak istediğinizde açık sekmeniz en son kaldığınız yerde tekrar açılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Instagram Windows 10 PC Ücretsiz İndir

%95 Tasarruf Sağlayın

Bu eklenti ile bellek kullanımınızda %95 oranında düşecektir. Çok büyük oranda bellek tasarrufu sağlayan bu eklenti sayesinde hem sekme karmaşasından kurtulabilir hemde hızlı bir internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

Chrome OneTab İndir

Most Popular Topics

Editor Picks