MENU

Windows 10 için Ücretsiz Yükseltme Revizyonu

Anasayfa » İnternet » Windows 10 için Ücretsiz Yükseltme Revizyonu
Windows 10 için Ücretsiz Yükseltme Revizyonu

Microsoft‘un yeni işletim sistemi bugün itibari ile bazı windows kullanıcıları için ücretsiz yükseltme revizyonu oluşturuyor.

Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 işletim sistemi kullanıcıları için windows 10 hazır olduğunda hemen yüklemeleri için kaydederek 1 yıl boyunca ücretsiz kullanmaları için güncellemeyi yayınlayacak. Windows 10 revizyonu sağ alt tarafta bildirim olarak gelen simgeye tıklayarak E-postamızı kayıt edelim. Windows 10 hazır olduğunda bu kullanıcılar için ücretsiz olarak 3 GB boyutunda yükseltme yapabilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Windows 10 ile Gelen Tüm Sürümler

Windows 10 çıktığında sadece bildirim alacaklar ve hemen yükleyebilecekler. Temmuz ayında yayınlanması beklenen Windows 10 diğer windows işletim sistemlerine göre daha fazla özelliğe ve hıza kavuşacak. Microsoft bazı kullanıcılar için yayınladığı bildirim revizyonu diğer bildirim almayan kullanıcılar içinde güncelleme yayınlayacak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.