Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı İzle 0

Yenilmez adıyla hapishanelerde ün salan boyka isimli dövüşçü başlarda kötü rolde olmasına karşın izleyiciler tarafından en çok sevilen dövüşçülerden biri oldu.

Yenilmez 2‘de karşımıza çıkan Boyka hapishanelerin en ünlü dövüşçüsüdür. Yenilmez 2 filminde amerikalı boksörün hepishaneye düşmesi ile başlar olaylar. Amerikalı boksör ile finalde yaptığı dövüşü kaybeden Boyka dizinden sakat kalmıştır. Ancak 3. film ile birlikte başrole geçer ve aynı hapishaneden farklı bir ülkedeki hapishaneye götürülür. Tabiki burada yasadışı dövüşler için götürülür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kötü Kedi Şerafettin Animasyon Film Fragmanı İzle

Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı

Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı İzle

Yenilmez 3 filminde finalde kolombiyalı dövüşçüyü yenerek özgürlüğüne kavuşan boyka 4.filminde de daha öncesine gidiyor. Yani hapishaneye düşmeden önceki halini yaşadıkları anlatılıyor. Ringe çıktığı her rakibini yenen Boyka hem ringde hemde ring dışında mücadele vermektedir. Sonunda dev gibi bir adamla dövüşe katılır. Harika dövüş sahneleri bulunan Boyka Yenilmez 4 filmi fragmanı dövüş seven sinema severlerle buluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Buz Devri 5 Türkçe Fragmanı İzle

Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı

Yenilmez 4 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Boyka yenilmez 4 film fragmanı yayınlanan film 2016 yılında tüm dünyada gösterime girecek. Merakla beklenen film şimdiden herkesi heyecanlandırıyor. Sözü fazla uzatmadan hemen Boyka yenilmez 4 film fragmanıVideo‘sunu izleyelim.

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı 0

Aksiyon ve araba tutkunları için merakla beklenen Hızlı öfkeli 8 fragmanı nihayetinde yayınlandı. Hemen Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı izle.

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği filme Charlize Theron ve Helen Mirren ünlü oyuncuları da katılmış. Filmde Dom ve Letty balayı yaparken karşılarına güzel bir kadın çıkıyor ve Dom’u suça itiyor. Bu sırada emekli olmaya karar veren biran ve Mia’da kendilerini suçun ortasında buluyor.

Her film çıkmadan önce daha ne yapılabilir ki diye düşündüğümüz film yine harika olmuş. Son denizaltı sahnesi ise yine heyecan dolu bir olacağını gösteriyor. Gerçi Hızlı öfkeli deyince her dakikası aksiyon bir film demek. 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını izleyelim.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Youtube 2016’da En Çok İzlenen Videoları Paylaştı

Most Popular Topics

Editor Picks