Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı İzle

0

Yenilmez adıyla hapishanelerde ün salan boyka isimli dövüşçü başlarda kötü rolde olmasına karşın izleyiciler tarafından en çok sevilen dövüşçülerden biri oldu.

Yenilmez 2‘de karşımıza çıkan Boyka hapishanelerin en ünlü dövüşçüsüdür. Yenilmez 2 filminde amerikalı boksörün hepishaneye düşmesi ile başlar olaylar. Ameirkalı boksör ile finalde yaptığı dövüşü kaybeden Boyka dizinden sakat kalmıştır. Ancak 3. film ile birlikte başrole geçer ve aynı hapishaneden farklı bir ülkedeki hapishaneye götürülür. Tabiki burada yasadışı dövüşler için götürülür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kötü Kedi Şerafettin Animasyon Film Fragmanı İzle

Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı

Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı İzle

Yenilmez 3 filminde finalde kolombiyalı dövüşçüyü yenerek özgürlüğüne kavuşan boyka 4.filminde de daha öncesine gidiyor. Yani hapishaneye düşmeden önceki halini yaşadıkları anlatılıyor. Ringe çıktığı her rakibini yenen Boyka hem ringde hemde ring dışında mücadele vermektedir. Sonunda dev gibi bir adamla dövüşe katılır. Harika dövüş sahneleri bulunan Boyka Yenilmez 4 filmi fragmanı dövüş seven sinema severlerle buluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Buz Devri 5 Türkçe Fragmanı İzle

Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı

Yenilmez 4 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Boyka yenilmez 4 film fragmanı yayınlanan film 2016 yılında tüm dünyada gösterime girecek. Merakla beklenen film şimdiden herkesi heyecanlandırıyor. Sözü fazla uzatmadan hemen Boyka yenilmez 4 film fragmanıVideo‘sunu izleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=nB55DMONcRs