Marvel’in Süper Kahramanlarının Oynadığı Yenilmezler Ultron Çağı Videosu Yayınlandı 0

Marvel‘in yeni filmi Avengers Age of Ultron Yenilmezler Ultron Çağı filminin fragmanını yayınladı. İron man, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye ve kaptan amerika gibi süper kahramanlarında bulunduğu filminin video fragmanı harika görünüyor.

Yenilmezler ultron çağı filminin yayınlanan video fragmanında uzaydan gelen ultron‘ların dünyayı ele geçirmek için gelirken ultronlara karşı marvel kahramanları birleşerek karşı cephe alırlar. Dünyayı kurtarmak için birleşen kahramanlarımızın fragmanını izlediğinizde ultronların kahramanlarımıza karşı nasıl savaş halinde olduğunu anlayacaksınız. Yönetmenliğini Joss Whedon yaptığı filmde Robert Downey, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson ve Paul Bettany gibi bir çok filmin başrol oyuncularıda oynuyor.

1 Mayıs 2015‘te vizyona girecek olan Yenilmezler Ultron Çağı filminin 2 dakikalık fragmanını izleyelim.

Chris Hemsworth daha önce thor serisinde ve zafere hücum filmlerinde oynadı.

Scarlett Johansson bir konuşabilse, prestij ve kaptan Amerika’da Chris Evans ile birlikte oynamıştı.

Chris Evans kar küreyici ve kaptan amerika filmlerinde başarılı bir başrol performansı sergilemişti.

Jeremy Renner ölümcül tuzak, düzenbaz ve Bourne’un mirası filmlerinde başrol oynamıştı.

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı 0

Aksiyon ve araba tutkunları için merakla beklenen Hızlı öfkeli 8 fragmanı nihayetinde yayınlandı. Hemen Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı izle.

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği filme Charlize Theron ve Helen Mirren ünlü oyuncuları da katılmış. Filmde Dom ve Letty balayı yaparken karşılarına güzel bir kadın çıkıyor ve Dom’u suça itiyor. Bu sırada emekli olmaya karar veren biran ve Mia’da kendilerini suçun ortasında buluyor.

Her film çıkmadan önce daha ne yapılabilir ki diye düşündüğümüz film yine harika olmuş. Son denizaltı sahnesi ise yine heyecan dolu bir olacağını gösteriyor. Gerçi Hızlı öfkeli deyince her dakikası aksiyon bir film demek. 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını izleyelim.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Youtube 2016’da En Çok İzlenen Videoları Paylaştı

Most Popular Topics

Editor Picks