Zootopia Hayvanlar Şehri: Nick ve Judy’nin Maceraları İzle

1

Yönetmenliğini Byron Howard’ın yaptığı Teknoloji’yi kullanabilen ve medeni hayvanların bir arada yaşadığı animasyon film Zootopia karşınızda.

Hayvanların yaşadığı şehirde yaşanan polisiye olaylar anlatılmaktadır. Film’de tilki nick’in üzerinde oynanan oyunlar nedeniyle üzerine bir sürü suç atılıyor. Nick ise bu suçlardan sıyrılmaya çalışıyor. Nick’in yaşadığı şehir Zootropolis adından bir metropol şehridir. Sahra meydanından, soğuk Tundra ilçe’sine kadar farklı doğal ortamın bulunduğu ve hayvanların yaşadığı bu şehir aksiyonu boş durmayan bir şehirdir.

Tüm hayvanların yaşadığı bu şehirde yeni olan ve iyi niyetli polis memuru Judy Hopps kendini diğer hayvanlara yani hayvan halkına sevdirmeye çalışır. Polis memuru bu şehirde sert tavırları olan bir çok hayvanla iletişim kurmanın kolay olmayacağını anlar ve geveze ve numaracı Nick wilde ile iş birliği yaparak gizemli olayları çözmeye başlar. Polis memurunun işi zordur ancak akıllı zekası ve Nick ile ortaklığı onu olayları çözmekte zorlanmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Angry Birds Film Fragmanı Yayınlandı

Zootopia Teaser

Zootopia Hayvanlar Şehri Vizyon Tarihi

Animasyon ve komedi filmi olan Zootopia hayvanlar şehri 10 Haziran 2016’da vizyona girecek.

Zootopia 2016 yılının en iyi animasyon filmi olarak karşımıza çıkacaktır. Şuan fragmanlarına baktığımızda bu seviyede bir animasyon filmi çıkarmı karşısına bilinmez ama şuana kadarki en kapsamlı ve detaylı bir animasyon filmidir. Çocukların, gençlerin hatta yaşlıların dahi izleyebileceği bir animasyon filmi olacaktır. Yayınlanan animasyon filmi Zootopia fragmanlarının Video‘larını izleyelim şimdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Buz Devri 5 Türkçe Fragmanı İzle

Zootopia Fragman

Zootopia Fragman 2