WordPress Gelişmiş Flash Galeri sistemi

0

WordPress için yapılmış belkide en iyi flash galeri sistemi budur. İçerisinde başlıca 11 tane farklı galeri sistemi bulunuyor. Birde her galeri sisteminin farklı çalışır halleri var ben 11 tanesinide sizlere göstericem diğerlerini kendiniz incelersiniz artık 🙂

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/AirionFlashGallery.jpg

1 Flash Gallery WordPress Plugins

Eklentiyi indir: 1 Flash Gallery

Eklenti sitesi: 1Plugin

Eklentinin linklerini koyduğumuza göre şimdi gelelim eklentiyi tanıtmaya aslında tanıtma faslını kısada tutup sizi web sitesine yönlendirebilirdim ancak özel bir eklenti olduğu için üstünde duruyorum.

Kurulumu basit normal eklenti kurulumu ile aynı geriye kalan ise eklentiyi panelden kullanmak. Türkçe olduğu içinde sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Ables Banner Slider

Ables banner’ın 2 farklı şekli var ben hep ilk olanı tanıtacağım. Linkler üzerine gelindiğinde ufak resim çıkması şık durmuş ancak birazcık sade.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/AblesBannerSlider.jpg

Page Flip Book

Bir kitabı veya bir dergiyi burada rahatlıkla tanıtabilirsiniz. Sayfaları çevir çevir oku 🙂 Page Flip’in 3 farklı sistemi bulunuyor. Bunlarıda eklenti sitesinden inceleyebilirsiniz.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/PageFlipBook.jpg

Nilus Image Gallery

Resimlerin üzerine gelindiği zaman isminin çıkması biraz daha soluk durması iyi durmuş. Buda ilk baştaki gibi sade bir şekil yapılmış. Ama güzel 🙂 3 farklı şekli var ve ben 2.Sine bayıldım…

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/NilusImageGallery.jpg

Postma Flash Gallery

Çift tıkladığında resmi açmaya başlıyor tek tıklamayla resimleri değiştiriyor buda 1 eklentide bir çok flash galerinin bulunmasının güzelliklerinden. 2 çeşiti bulunuyor postma flash galerinin.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/PostmaFlashGallery.jpg

Pazin Flash Gallery

Belkide en egzantriği bu çünkü resimler üst üste gelmiş durumda ve istediğinizi seçip kenara atabiliyorsunuz. Sürükleyip atın kenara diğerine bakın veya farklı şeylerde yapabilirsiniz.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/PazinFlashGallery.jpg

Acosta Photo Gallery

Bu galeride ise klasör klasör inceleme yapabiliyorsunuz. Her klasöre birden fazla resim ekleyip hepsini görebiliyor ayrıca klasörlerde gezebiliyorsunuz. 2 farklı çeşiti olduğunuda unutmayın.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/AcostaPhotoGallery.jpg

Kranjk Photo Gallery

Kranjk foto galeriside güzel yapılmış 2 farklı çeşiti var bu sefer ilk çeşitini beğendim. incelendiğinde güzel olduğunu fark edebiliyorsunuz.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/KranjkPhotoGallery.jpg

Nusl Image Gallery

Çark olarak düşünülmüş üst üste gelen fotoğraflardan alttakine tıkladığında çark gibi dönerek resme geliyor ve çift tıkladığınızda resim açılıyor.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/NuslImageGallery.jpg

Airion Flash Gallery

Windows 7 veya Windows 8 alt sekmeleri gibi düşünebilirsiniz. Resimler biraz daha büyük ancak üzerine gelindiğinde ufak bir resimle daha resim büyütülüyor. Tıkladığınızda resimi açıyor.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/AirionFlashGallery.jpg

Arai Flash Slideshow

2. çeşitini bir çok haber sitesi benzerini kullanıyor. güzel bir çalışma.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/AraiFlashSlideshow.jpg

Pax Flash Gallery

Nilus’a benzer birşey yapılmış güzel düşünülmüş. Tek çeşit olan bu galeri sisteminde aşağı indikçe sayfalarca aşağı inebiliyor. Bunun özelliğide bu.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/PaxFlashGallery.jpg