4K Video Çevirme Programları

0

Yüksek çözünürlükteki 4K video çevirme programına ihtiyaç duyuyorsanız önereceğimiz bir kaç yazılım işinizi görebilir. 4K videoları çevirebileceğiniz uygun yazılım arıyorsanız alttaki uygulamalara bir göz gezdirmenizde fayda olacaktır.

Wondershare Video Converter Ultimate

İlk programımız wondershare 4K desteği ile gelen program neredeyse bilinen tüm formatları destekliyor. Video sitelerinden indirdiğiniz videoları çevirebileceğiniz programla kendi videolarınızıda çevirebilirsiniz.Yüksek kalitede videoları çevirebileceğiniz uygulama ile 150’ye yakın format desteği bulunuyor.

Wondershare İndir

Acrok Video Converter Ultimate

Acrok programı MKV, AVCHD, MXF, MTS, M2TS, MOV, WMV, MP4, AVI, ve diğer formatlarıda destekleyen program ile alt yazıda ekleyebilirsiniz. 4K ve 3D HD formaları çevirebileceğiniz uygulama ile çoğu tv formatlarınıda destekliyor.

Acrok İndir

BlackMagic 4K Video Converter

Black magic programıda 4K yeteneğine sahip olması ve tüm hd formatları desteklemesi en büyük artısıdır. 3840×2160 çözünürlükteki 4K videoları başarılı bir şekilde çeviriyor. Bilgisayarınıza yükleyin ve gerisini blackmagic programına bırakın.

Black Magic İndir

TV 4K Video Çevirici

Filmlerinizi izlemek için ideal bir 4K çevirici olan TV 4K çevirici tüm tv modellerinin formatlarını destekliyor. MKV, MTS, DVİX, XVİD, HD, 3D formatları desteklediği gibi sizi uğraştırmayacak bir arayüzü bulunuyor.

TV 4K İndir

XAVC Çevirici

XAVC programı HD, MOV, MP4, AVI, WMV, MPG, MKV, FLV gibi tüm formatları destekliyor. Rahat ve kolay kullanıma sahip arayüzü ile zorluk çekmeyeceksiniz.

XAVC İndir