Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Fragmanı Yayınlandı

0

Yönetmenliğini Francis lawrence‘nin yaptığı Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 fragmanı yayınlandı. Dünyada en çok satan kitaplardan olan açlık oyunlarının ilk iki filminden sonra artık son filme doğru yaklaşıyoruz.

Suzanne Collins’in açlık oyunları serisi filmini son iki filmi olan alaycı kuş filminin 1.filminin fragmanı yayınlandı. Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 filmi tümdünyada bu ay sonu vizyona girecek. Filmde Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson baş rol oynarken filmdeki diğer ünlü isimler olan Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Jena Malone, Sam Claflin, Willow Shields, Toby Jones gibi bir çok ünlü isim filme eşlik ediyor.

The Hunger Games Mockingjay Part 1 Vizyon Tarihi

Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 ilk filmi tüm dünyada olduğu gibi türkiyedede 21 Kasım‘da gösterime girecek. 125 dakikalık filmde Katniss Everdeen 12 bölge yıkıldıktan sonra tekrar geri döner ve ortamın adeta yıkıma uğradığını görür ve şok olur. İnsanların yer altında yaşadığını gören Katniss Everdeen insanların protestolarının başında bulur. Bakalım filmi izledikten sonra neler olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Hobbit Beş Ordunun Savaşı Yakında Sinemalarda

Açlık Oyunları Alaycı Kuş En Güzel Posterleri

Açlık Oyunları Alaycı Kuş bölüm 1 filmini en güzel ve etkileyici posterleri.