AdSense hesabınızdan mail adresini değiştirme 0

http://setwordpress.com/wp-content/uploads/2011/06/custom-google-adsense-logo.png

Google AdSense Hesabındaki ilk giriş e-posta adresini değiştirmek isteyenler için güzel bir açıklama. Eğer giriş e-posta adresiniz Gmail değilse değiştirebiliyorsunuz ancak Gmail hesabı ise şimdilik değiştiremiyorsunuz. Google’nin bu konudaki açıklamasınıda inceleyebilirsiniz.

E-posta adresimi/giriş bilgilerimi nasıl değiştiririm?

E-posta adresinizi güncellemek için lütfen şu adımları uygulayın:

  1. www.google.com/adsense adresinden AdSense hesabınıza giriş yapın.
  2. Hesabım sekmesini seçin
  3. Sayfanın üst tarafındaki Giriş Bilgileri bölümünü kontrol edin. Google Hesaplarında düzenle bağlantısı görebiliyor musunuz?
    Evet. Bu durumda bir Google Hesabı kullanıyorsunuz demektir. Bağlantıyı tıklayın ve girişinizi Google Hesapları sitesinden güncelleyin. Google Hesabınız bir Gmail adresiyse şimdilik bunu değiştiremeyeceğinizi unutmayın.
    Hayır. Google Hesabı kullanmıyorsunuz, bu nedenle AdSense hesabınızı bir Google Hesabına bağlayarak yeni bir giriş seçebilirsiniz. AdSense’e girdiğinizde girişinizi güncelleme konusundaki talimatlar için https://www.google.com/adsense/migrate-login-1 adresini ziyaret edin. İstediğiniz e-posta adresi başka bir AdSense hesabıyla ilişkiliyse, AdSense girişinizi güncellemek için aynı e-posta adresini kullanamazsınız. Buna daha önce onaylanmayan, kapatılan veya beklemeye alınan AdSense başvuruları da dahildir. Böyle durumlarda lütfen başka bir e-posta adresi kullanın.

Kaynak: E-posta adresimi/giriş bilgilerimi nasıl değiştiririm?

Geek ve Nerd Nedir? Kimlere Denir? 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bu yazımızda Geek ve Nerd nedir? ve kimlere bu sıfat verilir bunları açıklayacağım.

Öncelikle bu terimler Amerikan kültürüne sahip gençleri sınıflandırılmasında kullanılan Geek ve Nerd gibi iki terim bulunuyor. Bu terimler aslında Türkçe’de Asosyal ve İnek olarak şeklinde yorumlanabilir. Bu iki sıfatı taşıyan insanlar genellikle ergenlik sürecinde yaşıtlarının ilgisini çekmeyecek şeylerde çok fazla bilgisi olan insanlardır. Aslında bu sıfatlar hakaret olarak söylenir. Peki Geek ve Nerd tam olarak nedir? kimlere denir? ve kökenleri nereden gelmiştir? bunlara bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Etkili Hikaye Anlatmak İçin Animasyonlu Harita Yolu

Geek Nedir?

Bu tip insanlar Asosyal olarak bilinsede zeki olarak bilinir. Kendileri Teknoloji ile alakalı her türlü konuda bilgi sahibi olaması yani teknoloji danışmanı, işlerinde başarılı, acayip insanlara denir. Genellikle Mac pc kullanırlar. Geek’in kökenine bakacak olursak eskiden sirkte çalışan yetenekli insanlara küçük düşürücü söylenirdi. sirk hayvanı gibi farklı anlamlarda taşırdı bu terim.

Nerd Nedir ?

Bu tip insanlar ise Geek’lerin aksine Mac yerine PC kullanırlar. Daha çok içine kapanık, genellikle mühendis, yazılım ve fantastik işlerle uğraşmayı seven insanlardır. Nerd ise Dr.seuss tarafından 1954’te bir makalede yazılmıştır.

Bu araştırma mastersinit.org tarafından hazırlanmıştır.

Android Telefonlarda Silinen Numaralar Nasıl Geri Getirilir? 0

Android telefonlarda numaralarımız yanlışlıklada olsa silinebiliyor. Yanlışlıkla silmek hepimizin başına gelebilir.

Bazen bir uygulama yüklerken, sistem güncellemesi yaparken, herhangi bir değişiklik yapraken veya telefonumuzu küçük bir çocuğa verdiğimizde numaralarımız silinebilir. Peki silinen numaralar nasıl geri getirilir?

Android Telefonlarda Silinen Numaraları Geri Yükleme

Silinen numaraları geri getirmek için Google hesabımızla Google Kişiler Sayfasına giriş yapalım. Açılan sayfanın sol tarafındaki pencerenin altında Daha Fazla butonuna tıklayalım. Aşağı doğru açılan pencerede Kişileri geri yükle sekmesine tıklayalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En iyi Android Emülatörü Bluestacks 2 indir

Açılan pencereden 10 dakika, 1 saat, dün, 1 hafta önce ve özel bir zaman 1 ay’a kadar zamanı belirleyelim yada seçelim ve numaralarımızı geri yüklensin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android için En iyi 10 Dosya Yöneticisi

Not: Silinen kişleri geri getirebilmek için senkronizasyonu devamlı açık tutmalısınız. Çünkü senkronizasyon telefonda yapılan her değişikliği google hesabınıza yedekliyor. Numaraları silseniz dahi sonradan geri getirbilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks