COD Advanced Warfare Güncelleme Sorunu 0

Sledgehammer Games‘in geliştirdiği ve Activision‘un piyasaya sunduğu Call of Duty Advanced Warfare oyun severler tarafından köşeye sıkıştırılmış durumda. Oyunda hataların çoğalması oyunun yapımcılarını zor duruma düşürüyor. Başlatma sorunu, oyundan atma veya oyunda kasmaların olması oyun severleri kızdırmış görünüyor. Forumlara bu konu hakkında çokça mesaj gönderiliyor. Call of Duty Advanced Warfare ekibinin güncelleştirmeyi sunduğu ama yeni güncelleştirmenin başka sorunlara yol açtığı görüldü. PlayStation 3 ve Xbox 360‘da görülen sorun yakın zamanda çözülebilecek gibi görünmüyor.

Multiplayer modunda oyunun kapanması oyuncuların Advanced Warfare‘dan uzaklaşmasına yol açabilir. Yapımcı firmanın bu konu ile ilgili işe yarar bir güncelleme sunması gerekiyor. Aldıkları paranın hakkını vermeliler ve oyun severlere oyun keyfini tekrar yaşatmalılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2014 Yılı PC ve Konsol Oyun Ödüllerinin Adayları

Call of Duty Advanced Warfare Oynanış Vıdeosu

https://www.youtube.com/watch?v=PGH4nWN_jtI

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks