AdwCleaner Malware Virüs Temizleme Programı İndir

0

AdwCleaner programı Antivirüs yazılımlarının aksine bilgisayarınızdaki web tarayıcılarınıza bulaşan kötü niyetli eklentileri temizler. Bilgisayarınıza bulaşan bu kötücül yazılımlar antivirüsler tarafından çoğu zaman farkedilmeyebilir.

Antivirüslerin farketmediği bu virüsleri AdwCleaner rahatlıkla tespit ederek hemen bilgisayarınızdan kaldırır. Masaüstü veya Laptop bilgisayarınıza indirdiğiniz AdwCleaner programı Firefox, Chrome, Opera, İnternet explorer gibi web tarayıcılarınızdaki virüsleri temizleyerek internete daha hızlı girmenizi sağlar. Genellikle web tarayıcıların ana sayfasını kaldırarak reklam dolu bir ana sayfa ekleyerek hem virüslere davetiye çıkartır hemde internetinizi yavaşlatır. AdwCleaner prpgramı aynı zamanda kayıt defterindeki ve PC’nizdeki kurulu programlara bulaşan virüsleride temizler. Her hangi bir kurulum gerektirmeyen AdwCleaner portable (taşınabilir) bir programdır. AdwCleaner programı veritabanı eski ise zaten program açılışında uyarı verek güncel versiyonunu indirmeniz için uyaracaktır. Güncel AdwCleaner sürümünü indirdikten sonra bilgisayarınızda kurulum olmadan çalıştığı için kullanımıda oldukça kolaydır.

AdwCleaner Kurulumu ve Kullanımı

AdwCleaner icon’una tıklayarak sözlemeyi kabul ediyorum diyerek programa giriş yapıyoruz.

AdwCleaner arayüzü oldukça basit ve anlaşılır. AdwCleaner arayüzünde Tara butonuna basarak bilgisayarınızı taratın. Çıkan zaralı reklamları ve yazılımları Temizleniyor butonuna tıklayarak temizleyin. AdwCleaner malware temizleme programı hemen temizleyerek bilgisayarınızı yeniden başlataır ve silme işlemini tamamlar. AdwCleaner arayüzündeki Kaldır butonu ise AdwCleaner setup dosyasını siler. AdwCleaner ile işiniz bittiyse bu işlemi yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra bilgisayarınızı CCleaner gibi temizlik programıylada gereksiz dosyalarınızı silerek dahada hızlandırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : VPN Nedir ? Ne işe Yarar ?