Android için En iyi 10 Duvar Kağıdı Uygulaması

2

Android telefonunuz için birbirinden özgün duvar kağıdı indirebileceğiniz 10 ücretsiz uygulamayı sizler için bir araya getirdik.

Android telefonunuzda yüklü olarak gelen duvar kağıtlarından sıkıldıysanız sizler için bir araya getirdiğimiz uygulamaları indirin ve özgün paylaşılan duvar kağıtları akıllı telefonunuza indirin. Android playstore’da bulabileceğiniz uygulamalar gerçekten kullanılmaya değer uygulamalardır. Özgün tasarımlara sahip paylaşılan duvar kağıtları uygulamalarına yakından bakalım.

1) Backdrops

En iyi ve en eğlenceli duvar kağıdı paylaşan Backdrops uygulaması telefonunuza premium hava katacaktır. Harika tasarımcıların yaptığı duvar kağıtlarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Backdrops indir

2) Brashpad

Brashpad uygulamasında çizgiler, kareler ve karışık tasarımlara sahip duvar kağıtları bulunmaktadır. Brashpad uygulaması diğer uygulamalara göre farkı paylaşılan resimlerin renklerini istediğiniz gibi ayarlayabiliyor olmanızdır. Kareleri küçültüp büyütebileceğiniz duvar kağıtları sizlerle.

Brashpad indir

3) Facets – with Muzei

Orjinal duvar kağıtları arasında en iyilerinden biri olan bu uygulama son zamanlarda paylaşılan en iyi resimleri en iyileri arasında yer almaktadır. HD 1080p çözünürlükte fotoğraflar bulunan uygulama 2K ekranlı fotoğraflar henüz bulunmuyor.

Facets with muzei indir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ücretsiz Zil sesi ve Canlı Duvar Kağıtları İndirme Programı

4) Pixels – Wallpapers HD

Doğal fotoğraflar paylaşan Pixels uygulaması herkese hitap edecek manzara fotoğrafları paylaşıyor. Android telefonunuzun arayüzünü en güzel fotoğraflar ile değiştirin ve telefonunuzu baştan aşağıya değişecektir. Kendinizi çok güzel hissedeceksiniz.

Pixels wallpapers HD indir

5) Tapet – Infinite Wallpapers

Tapet uygulaması genel olarak materyal tasarımlara sahip resimler paylaşıyor. Bu uygulama duvar kağıtlarını diğer uygulamalar gibi arkaplanınızı değiştirecektir. Renk ve desenleri ile diğer uygulamalara göre taş çıkartacak resimler ortaya çıkartıyor.

Tapet Infinite wallpapers indir

6) The Terra Collection

Android Lollipop ve Marshmallow için The terra collection uygulaması uydu üzerinden çektiği fotoğrafları 4800 x 4800 çözünürlükte sizlere aktarıyor. Fotoğrafları dijital olarak işleyerek sizlere aktarıyor.

The terra collection indir

7) Walloid – HD Stock Wallpapers

Walloid uygulaması 250’den fazla android cihazın orjinal duvar kağıtlarınnı ve özel fotoğraflarını buluşturuyor. Yaklaşık 5000 fotoğrafın bulunduğu uygulama ile duvar kağıtlarını otomatik olarak ekleyebilirsiniz.

Walloid indir

8) Wallsplash – wallpaper app

Wallsplash uygulaması 7000’den fazla yüksek kalitede güzel ve ücretsiz fotoğrafları paylaşıyor. QHD ekranlar için uygun görseller paylaşan Wallsplash uygulaması animasyonlu duvar kağıtlarıda paylaşıyor.

Wallsplash indir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: HD Canlı Duvar Kağıtları Uygulaması ZUI Wallpaper İndir

9) Wally

Wally uygulaması yüksek çözünürlükte fotoğraflar paylaşan uygulamalardandır. Favori butonları ile kaplanmış uygulama harika arayüze sahip. Popüleritesine göre, indirilme sayısına göre ayırabileceğiniz resimler sizleri bekliyor.

Wally indir

10) Wonderwall

Akıllı telefon ve tabletlerinizde sıkça kullanabileceğiniz uygulama olan Wonderwall paylaştığı doğal fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Dağlar, şelale, deniz, köprü, karayolu, sis, şehir gibi yerlerin doğal fotoğrafları sizleri bekliyor.

Wonderwall indir