Android için En iyi 5 Yarış Oyunu

3

Android akıllı telefonlarda oynanabilecek en iyi 5 yarış oyununu sizler için sıraladık.

Yarış oyunlarında en önemlisi oynayış tarzı ve grafikler her zaman ön plandadır. Yarış oyunu oynamak için oynayış tarzı iyi olursa oyundana alınacak zevkte büyük olacaktır. Birde harika grafiklere sahip bir oyun ise kesinlikle vazgeçilmeyecek oyunlardan biri olacaktır. Yarış oyunu yükleyipte silmeyeceğiniz ve devamlı oynayabileceğiniz En iyi 5 Android Yarış Oyununa yakından bakalım.

1. Real Racing 3

Real Racing 3 yarış oyunu benimde oynadığımı favorilerimin arasında ilk sırada yer alan yarış oyunudur. Harika grafikleri, Oynayış tarzı ve Çevrim içi oyuncu desteği ile adından söz ettiriyor. Tüm dünyada Real Racing 3’ü oynayan oyuncular ile canlı olarak pistlerde yarışabilirsiniz. Ferrari, Porsche, Chevrolet, Lamborghini, Mercedes-Benz, Bugatti, ve Audi gibi süper otomobiller ile yarışmaya başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Real Racin 3 oyununda oyun içi satın almalar bulunuyor.

Real Racing 3 İndir

2. Asphalt 8: Airbone

Asphalt 8: Airbone oyunu ise listemde 2. sırada yer alıyor Ancak bir çoğunuz için Asphalt 8: Airbone oyunu ilk sırada yer alıyor olabilir. Asphalt 8: Airbone oyunu Real Racin 3 oyununa göre daha daha eğlenceli gelebilir. Zira Asphalt 8: Airbone sokak yarışı tarzında bir oyundur. Pistlerden çok Lüks arabalar ile sokaklarda yarışıyorsunuz. Asphalt 8: Airbone’da Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX, Pagani Zonda R, Lamborghini Aventador ve Audi R8 gibi egzotik arabalar ile yarışlara katılabilirsiniz

Asphalt 8: Airbone’da tamamen ücretsiz ancak yine oyun içi satın almalar mevcut.

Asphalt 8: Airbone İndir

İLGNİZİ ÇEKEBİLİR: Google Play’de En iyi Android Oyunları 2015 Ücretsiz İndir

3. Need For Speed Most Wanted

Need For Speed Most Wanted oyunu bildiğiniz gibi sokak yarışı denince akla gelecek oyunların efsanesidir. Modifiyeli arabalar, Polis kovalamacaları, Sokak yarışları gibi bir yarış oyunundan zevk alınabilecek herşey bulunan bir oyundur. Lüks arabalar haricinde sokaklarda gördüğümüz arabları modifiye ederek Süper otomobillerle yarışa bilirsiniz. Need for Speed Most Wanted’da freni unutacaksınız.

Need For speed Most Wanted ücretli bir yarış oyunudur. Oyunu bir satın alın istediğiniz kadar hiçbir kısıtlama olmadan oynayın.

Need For Speed Most Wanted İndir

4. GT Racing 2

Gameloft tarafından yapılan GT Racing 2 oyunu Gerçek dünya yarışlarını aratmayan yarış oyunlarından biridir. Yenilenen yeni fizik motoru ile oynayış tarzını geliştirerek vezgeçilmez oyunlardan biri oluyor. Lisanslı arabaları, gerçek yarış pistleri ile farklı kamera açılarından yarışlara katılabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşalrınızla ve dünyadaki herkesle GT Racing 2 oyununda yarışabilirsiniz.

GT Racing 2 oyunu ücretsiz olarak Android telefonunza indirebilirsiniz.

GT Racing 2 İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En iyi 10 Ücretsiz Android Oyunu

5. Need For Speed No Limits

Need For Speed No Limits ile gerçek sokak yarışlarına ve modifiyeli arabalara kavuşacaksınız. Need For Speed No Limits oyunu ile Time trial ve Düello gibi yarışlara katılabilirsiniz. Kazandığınız yarışlarda yeni arabalar ve yeni yerler keşfedeceksiniz.

Need For Speed No Limits ücretsiz olmasına rağmen henüz çıkmadı ancak ön sipariş vererek oyun çıktığında bildirim alabilir ve hemen indirebilirsiniz

Need For Speed No Limits İndir