Ashampoo Hdd Control 3 ile SSD ve Disk Yönetim Programı 1

Bilgisayarınızdaki mekanik disk‘lerin ve SSD‘lerin sağlık durumları, sıcaklıkları, hata verileri hakkında bilgi almak istiyorsanız yenilenen arayüzü ile ashampoo hdd control 3 size göre bir programdır. Bilgisayardaki gereksiz dosyaları ve ön bellekleri hatta silinen dosyalarınızı dahi geri getirebilirsiniz.

Daha önce bir önceki sürümü ashapoo hdd control 2‘yi tanıttığımız program yenilenen görsel arayüzü ve iconu ile dikkat çekiyor. Hard disklerinizin erken bozulmalara karşı önlemini almak istiyorsanız kesinlikle kullanılacak bir programdır. Bilgisayarınızdaki mekanik, yazılımsal ve bed sectör gibi hataları size bildirerek verilerinizi kurtarmanızı sağlar. Bilgisayarınızda oluşan arızaları size eposta yolu ile bildirerek çok daha erken önlem alabilirsiniz. Bir diski bölmek aslında o diskin ömrünü kısalmanıza neden olur. Ashampoo ile diskinizi güzenli bir şekilde birleştirerek diskinizin ömrünü ve oluşabilecek hatalara engel olur. En önemli özelliklerinden biriside SSD güvenliği yeni ve hızlı olan katı disklerde maliyetli olduğu için Ashampoo hdd kontrol SSD’nizi korumaya alır.

Ashampoo Hdd Control 3 bir disk doktorundan daha fazlasını yapıyor. Bilgisayarınızadki gereksiz dosyaları, silinen verilerinizi kurtarmanıza, silinmeyen dosyalarınızı silmenize ve aynı isimdeki dosyalarınızı bulmanıza ve silmenize yardımcı olur. Bir nevi hem disk doktoru hemde bilgisayar hızlandırma aracı diyebiliriz. Ashampoo Hdd Control 3 programı 10 günlük deneme sürümü indirebilir veya Ashampoo HDD control 3 ürünü 29.99 dolardan satın alabilirsiniz. Ashampoo Hdd Control 2 programınız varsa 11.99 dolardan 3. sürüme yükseltebilirsiniz.

Ashampoo Hdd Control 3 Ücretsiz İndir

Firefox OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Firefox OneTab eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi birleştirebilirsiniz. Çok sekme karmaşasından kurtulmak ve daha kolay bir kullanım imkanı yakalamak istiyorsanız bu eklentiyi kesinlikle kullanmalısınız.

Firefox OneTab eklentisi ile açtığınız 30-40-50 ne kadar açık sekmeniz olursa olsun hepsini tek bir sekme altında kapatmadan topluyor. Bir liste halinde karşınıza çıkan sekmelerinizi yönetmek çok daha kolay oluyor. Ayrıca bu eklentinin bir diğer güzel özelliği ise %95 oranında ram kullanımını düşürmesidir. Çok sekme açtığınızda ram kullanımınızda artacaktır. Ancak bu eklenti sayesinde bellek kullanımını da düşürebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin

Tamamen ücretsiz olan bu eklentiyi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Firefox OneTab İndir

Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Chrome web tarayıcı ile çok sekme açıyorsanız ve bu sekmeler ile baş edemiyorsanız OneTab eklentisini kullanabilirsiniz. OneTab Chrome eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi tek bir sekme ile bir araya getirebilirsiniz.

Chrome OneTab eklentisi tarayıcınız üzerinden açtığınız tüm sekmeleri tek bir liste altında toplayarak sekmelerinizi daha kolay kullanmanızı sağlar. İstediğiniz sekmeleri OneTab listesine gönderebilirsiniz. OneTab listesine gönderilen açık sekmeleriniz kesinlikle kapanmaz. Tekrar açmak istediğinizde açık sekmeniz en son kaldığınız yerde tekrar açılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Instagram Windows 10 PC Ücretsiz İndir

%95 Tasarruf Sağlayın

Bu eklenti ile bellek kullanımınızda %95 oranında düşecektir. Çok büyük oranda bellek tasarrufu sağlayan bu eklenti sayesinde hem sekme karmaşasından kurtulabilir hemde hızlı bir internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

Chrome OneTab İndir

Most Popular Topics

Editor Picks