WordPress Bakım Modunu iptal etmek

0

Merhaba Aradakşar bugün sizlere yeni bir taktik daha öğreticem başıma geldi sıkıştım çözdüm problemi sizinde gelirse yaşamayın istedim.

https://3.bp.blogspot.com/-GkD28tPOZ9U/UMj2Lkww0VI/AAAAAAAAMxY/xZl57CBGQt8/s1600/wordpress-3.5.jpg

WordPress 3.5 Türkçesi gece yayınlandı bende hemen güncelleme yapmak için bastım tuşa hiçde otomatik güncelleme huyum değildir dosyaları indirir kendim farklı klasöre upload ederim (şurdaki gibi) ama bu sefer otomatik güncellemeye bastım bekliyorum tabi bakım moduna geçti site. Bi yandanda düşünüyorum Matt’in bir açıklamasında radikal değişikliklere gidilcek falan diyordu dedim heralde bir sürü değişiklik olacak onu bekliyoruz. Meğersem takılı kalmış bakım modunda 🙂

Sizde güncelleme yaptığınızda siteniz bakım modunda fln takılırsa altta dediğim kodu silin yada adını değiştirin olsun bitsin.

https://1.bp.blogspot.com/-MtJuQ_46RUA/UMjy_I_bnZI/AAAAAAAAMw0/NqOBwm7Uy5o/s1600/bakim-modu-rooteto.jpg

Bakım Modu Kapatma

Web sitenizin kurulu olduğu dizine FTP programı aracılığı ile bağlanın orada ana dizinde public_html veya hangi klasöre kurduysanız orada .maintenance diye bir dosya olacak onu sileceksiniz veya adını değiştireceksiniz işlem bu kadar.

.maintenance

FTP’de göremiyorsanız programınızla alakalıdır. FileZilla FTP programını bilgisayarınıza indirip kurun kesin görürsünüz.