MENU

Rss’lerinizi site haritası olarak kullanın.

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Bilgi » Rss’lerinizi site haritası olarak kullanın.
Rss’lerinizi site haritası olarak kullanın.

Web siteniz için site haritası oluşturmaya çalışabilirsiniz veya eklenti kurup site haritası oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu şekilde güncel her yazınızın Feed’lerden Google arama motoruna gönderilmesinide sağlayabilirsiniz. Buda bir çeşit site haritası olarak geçer. Google zaten bunu kabul ediyor ve bu şekilde sitenizi indexliyor.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/rss-site20haritasC4B1.jpg?t=1319219495

Google Webmaster

“Bir site haritası gönderin.” yazısına tıklayın örneğin siteniz: rooteto.com ise Google Webmaster’da zaten rooteto.com/ yazıyor okucak slash “/”dan sonra rss adresinizi girmeniz yeterli olucaktır.

Google Webmaster‘a hala kayıt olmadıysanız demekki bazı şeylerin başındasınız önemlide değil. Bu konu ile ilgili yazımı okuyup sizde Google Webmaster’a sitenizi ekleyip daha sonra site haritanızıda gönderebilirsiniz.

Google Webmaster hakkında bilgi

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.