CrystalDiskMark: Hard Disk Performansı Ölçme Programı

1

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı ile disklerinizin hızını ölçün. CrystalDiskMark bilgisayarınızda bulunan bütün hard disklerin testini yapabileceğiniz ücresiz bir yazılımdır.

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı

CrystalDiskMark yazılımı ile sabit hard disklerinizi ve taşınabilir hard disklerinizin performansını öçebilirsiniz. Hard disk’inizin okuma ve yazma performansını ölçerek hard diskinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Aynı zamanda hard disk’inizin Smart verilerini kontrol ederek disk’inizin bozulmadan önce dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. CrystalDiskMark yazılımı hard disk’leri değil SSD disklerinizinde hızını ölçebilir. CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı küçük boyuttadır hemen indirip test edebilirsiniz.

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : NAS Cihazınızdaki Silinen Dosyaları Kolayca Kurtarın

2.el bir sabit disk almadan önce CrystalDiskMark yazılımı ile diski test edip almanızı öneriyoruz. Zira disk sağlam olabilir ancak yazma veya okuma hızları düşük olabilir. Yani hard diski’niz 30 mb yazma ve okuma hızı 5 veya 6 mb’te kadar düşmüş olabilir. Yavaş bir hardiske sahip olmak istemiyorsanız önleminizi önceden alın.

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı

Farklı tema seçeneklerine sahip CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı tamamen ücresizdir.

CrystalDiskMark İndir