Eset NOD32 Antivirüs Türkçe Full indir

1

ESET, virus, spyware, adware, worm, truva atı, rootkit ve diğer zararlı yazılımlar daha bilgisayarınıza bulaşmadan sizi koruyacak olan en hızlı, en etkili ve en proaktif Antivirüs programını sunar. Proaktif korumayı ESET’ten daha iyi kimse yapamaz!

http://www.nod32.com.tr/images/ess4_screenshots.jpg

Eset NOD32 Antivirüs Türkçe indir

Eset antivirüs ücretlidir ancak 30 günlük ücretsiz sürümü mevcut onu indirip deneyebilirsiniz.

Beğenirseniz bu programı 65TL’ye satılıyor ancak Mobil ödeme ile alabilirseniz 45TL’ye kadar fiyatı düşüyor. Mobil ödeme ile daha uygun fiyatta alabilirsiniz.

ESET NOD32 ile Antivirüs Koruması

http://www.nod32.com.tr/index_dosyalar/products_home_eav_title.jpg

Antivirüs yazılımı denince akla “NOD32” gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.

Windows XP işletim sistemi için idealdir, ayrıca eski Windows sistemler, MS-DOS, dosya sunucuları, e-posta sunucuları ve daha fazlasını da destekler.

Sisteminiz ne olursa olsun daha iyi bir Antivirüs yoktur. ESET NOD32 Antivirus, AV-Comparatives tarafından 2006 ve 2007 yıllarında “EN İYİ Antivirüs çözümü” seçildi. Daha fazla bilgi için antivirüs programlarını burada karşılaştırabilir ya da virus bulletin sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus özellikleri

Bilinmeyenden korur — Ödüllü ThreatSense teknolojisi yeni birden fazla tehdit algılama yöntemini bir arada kullanarak yeni saldırılara karşı en etkin korumayı sağlar. Ve ThreatSense akıllıdır, sezgisel tarama yapan rakiplerine oranla oldukça az sayıda yanlış alarm verir.
Diğer AV Şirketlerinin kaçırdığı malwareleri bulur. — Genellikle ortalama bir kullanıcının bilgisayardaki antivirus ürünü ESET NOD32 ile değiştirildiğinde kullanıcı makinesinde ikamet etmekte olan birçok zararlı yazılım ile karşılaşır. Bu zararlı yazılımlar tabi ki önceki antivirus tarafından tespit edilmemiştir.
Hız için yaratılmış— ESET NOD32 Antivirus yıldırım hızındadır, o kadar hızlıdır ki varlığını dahi fark etmezsiniz. Derinlemesine disk taraması gibi yoğun disk aktivitesi gerektiren durumlarda dahi arka planda sessizce çalışır, bu arada siz işinizi yapabilir ya da oyun oynayabilirsiniz.
Sisteme yüklenmez— ESET NOD32 Antivirus oldukça cimridir, yalnızca 44 MB sistem belleği kullanır, diğer ürünlerin kullandığı bellek oranının küçük bir parçası kadar. Çünkü hızlı ve hafiftir, eski antivirus programınızı ESET NOD32 Antivirus ile değiştirmek tam anlamı ile yeni bir bilgisayar almak gibi olabilir. Yeni otomatik enerjiyi koklayan pil kipi daha uzun süre çalışmanızı ya da oynamanızı sağlar.
Size yüklenmez— ESET NOD32 Antivirus’ün kullanımı hiç olmadığı kadar kolay. Kompakt ve sezgisel ara yüzünden tutun da az sayıda uyarı ve bildirim ekranı ile göz açıp kapayıncaya kadar korunuyor olacaksınız. Haddinden fazla sistem yavaşlaması, bir sürü uyarı, durmadan yeniden başlatma ve can sıkıcı yanlış alarmlar yok.

Sürüm 4.0: Antivirus Korumasındaki Yenilikler?

Daha Akıllı Tarama— Tehditler her zaman beklediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir. ESET NOD32 Antivirus HTPS VE POP3S gibi şifrelenmiş protokolleri de inceler ve sıkıştırılmış dosyaları akıllıca tarayarak diğer ürünlerin tespit edemediği tehditleri yakalar. ESET’in Akıllı Optimizasyon özelliği dosyalarınızı hiç olmadığı kadar hızlı tarar.
Temiz ve Güvenli E-Posta—Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail, Windows Mail, ve diğer POP3/IMAP istemciler için E-Posta taraması postalarınızın virüs ve diğer tehditlerden korunmasını sağlar.
Çıkarılabilir Ortam Güvenliği— Tehditler bilgisayarınıza USB parmak bellekler gibi çıkarılabilir ortamlardan girebilirler. ESET NOD32 Antivirus kendiliğinden çalışan ortamları erişimde ve isteğe bağlı olarak tarayabilmenin yanı sıra içerisindeki autorun.inf ve ilgili dosyaları takıldığı anda tarar. Tecrübeli kullanıcılar tarama seviyeleri ile ilgili değişiklik yapabilirler.
Sistem Araçları— ESET SysInspector ve ESET SysRescue sistem işlevlerini derinlemesine analiz edip gizli tehditleri bulmanıza ve boot edilebilir temizleme CD/DVD veya USB’si oluşturarak virüs bulaşmış bir bilgisayarı kurtarmanıza yardımcı olurlar.
Kendini Koruma — ESET NOD32 Antivirus zararlı yazılımların dosyalarını bozmasını ve korumayı devre dışı bırakmasını önleyici bir teknoloji ile donatılmıştır, böylece sisteminizin sürekli olarak korunduğundan emin olabilirsiniz.
Kullanım Yenilikleri — ESET NOD32 Antivirus, hız, güvenlik ve kullanım açısından sayısız yenilik içerir.

 • Enerjiyi yudumlayan pil modu güvenlikten ödün vermeden dizüstü bilgisayarlarınızın pil ömrünü arttırır.
 • Gelişmiş Koruma Durumu ekranı size tespit edilen tehditler hakkında bilgi verir
 • Bilgilendirme pop-upları oyun, video ya da sunum gibi tam ekran uygulamalar çalıştığında gösterilmez.
 • Parola koruması ESET NOD32 Antivirus’ün yabancılar tarafından kaldırılmasını engeller.
 • Yeni ara yüz ve klavye kısa yolları görme engelli kullanıcılar için kolaylık sağlar.

Eski İşletim Sistemleri

Eskiyi düşünürsek, ESET Windows XP ve 2000 öncesi sistemler için antivirüs desteğini bitirmiyor. Windows 95 ya da 98 kullanıyorsanız, ESET NOD32 Antivirus sürüm 2.7 tam size göre.

ESET NOD32 Antivirus v2.7 AV-Comparatives tarafından “2006’nın en iyi antivirüs ürünü” olarak seçildi. Eski Windows kullanıcıları için benzersiz bir tehdit koruması sağlıyor.

Deneme sürümü olmayan bu ürünümüzü satın almak için +90 212 2515180 numaralı telefondan satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.

Beraberindeki Dokümantasyon

 • Ürün kullanım kılavuzu (İndirilebilir PDF; kutular için basılı doküman)
 • Entegre çevrim içi yardım (F1 tuşu ile erişilebilir)

Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşlemciler: 32-bit (x86) ve 64-bit (x64) Intel®, AMD® ya da 100% uyumlu diğerleri
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP (32 ve 64-bit sürümleri), Microsoft Windows Vista (32 ve 64-bit sürümleri), Windows 7
 • Bellek: ortalama 33 – 38 MB
 • Disk Alanı (indirme): 16MB
 • Disk Alanı (yükleme): 78MB

Firewall, Antivirus, Antispam: ESET® Smart

http://www.nod32.com.tr/images/ess4_home_box.jpg

GERÇEK:İnternette gezinmek ve e-postaları kontrol etmek günlük hayatın bir parçası.
GERÇEK: Suçlular bu durumdan faydalanıp avantaj sağlamak kimliğinizi çalmak ya da bilgisayarınızı sürekli spam gönderen bir kutu haline getirebilmek için her gün internet üzerinden 100,000 yeni saldırı düzenliyorlar.
GERÇEK: Dünya çapında 70 milyonun üzerinde kullanıcı bu ataklardan korunmak için ESET’e güveniyor.
ESET Smart Security günümüzün yaygın internet ve e-posta tehditlerine karşı koyabilmek için bulabileceğiniz en etkili koruma.

ESET’in ödüllü NOD32® proaktif antivirus ve antispyware koruması ile güçlü olduğu kadar kulamı da kolay kişisel güvenlik duvarı ve antispam teknolojisini birleştirir.
Gelişmiş ThreatSense® teknolojisini kullanan ESET Smart Security sizi yeni saldırılara karşı proaktif olarak korur, hatta diğer anti virüs üreticilerinin daha tehdidin varlığından dahi haberdar olmadıkları ilk saatlerde bile. ESET Smart Security bilinen ve bilinmeyen virüs, trojan, worm, adware, spyware, rootkit ve diğer tüm internet kaynaklı tehditleri tespit edebilir.
ESET Smart Security ayrıca diğer tüm Internet Security yazılımlarından daha hızlıdır, o kadar hızlı ki çalıştığını dahi fark etmezsiniz. Kullanımı kolay olduğu kadar ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir.
ESET Smart Security size yedi gün yirmi dört saat güvenebileceğiniz korumayı sağlar.

ESET Smart Security 4.0 Sürümü Yeni Özellikleri

Daha Akıllı Tarama — Tehditler her zaman beklediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir. ESET Smart Security HTPS VE POP3S gibi şifrelenmiş protokolleri de inceler ve sıkıştırılmış dosyaları akıllıca tarayarak diğer ürünlerin tespit edemediği tehditleri yakalar. ESET’in Akıllı Optimizasyon özelliği dosyalarınızı hiç olmadığı kadar hızlı tarar.
Zaman-kazandıran Güvenlik Duvarı — Yeni, öğrenme modu bilgisayar kullanma alışkanlıklarınızı gözlemleyerek güvenlik duvarı kurallarını otomatik olarak oluşturarak size zaman kazandırır. Tecrübeli kullanıcılar için ise daha gelişmiş modlar sunulur.
Güncellenmiş Antispam —ESET Smart Security daha küçük, hızlı ve etkili spam filtresi ile can sıkıcı spamleri engeller.
Çıkarılabilir Ortam Güvenliği — Tehditler bilgisayarınıza USB parmak bellekler gibi çıkarılabilir ortamlardan girebilirler. ESET Smart Security kendiliğinden çalışan ortamları erişimde ve isteğe bağlı olarak tarayabilmenin yanı sıra içerisindeki autorun.inf ve ilgili dosyaları takıldığı anda tarar. Tecrübeli kullanıcılar tarama seviyeleri ile ilgili değişiklik yapabilirler.
Sistem Araçları— ESET SysInspector ve ESET SysRescue sistem işlevlerini derinlemesine analiz edip gizli tehditleri bulmanıza ve boot edilebilir temizleme CD/DVD veya USB’si oluşturarak virüs bulaşmış bir bilgisayarı kurtarmanıza yardımcı olurlar.
Kendini Koruma — ESET Smart Security zararlı yazılımların dosyalarını bozmasını ve korumayı devre dışı bırakmasını önleyici bir teknoloji ile donatılmıştır, böylece sisteminizin sürekli olarak korunduğundan emin olabilirsiniz.
Kullanım Yenilikleri— ESET Smart Security hız, güvenlik ve kullanım açısından sayısız yenilik içerir.

 • Enerjiyi yudumlayan pil modu güvenlikten ödün vermeden dizüstü bilgisayarlarınızın pil ömrünü arttırır.
 • Gelişmiş Koruma Durumu ekranı size tespit edilen tehditler hakkında bilgi verir.
 • Bilgilendirme pop-upları oyun, video ya da sunum gibi tam ekran uygulamalar çalıştığında gösterilmez.
 • Parola koruması ESET Smart Security’nin yabancılar tarafından kaldırılmasını engeller.
 • Yeni ara yüz ve klavye kısa yolları görme engelli kullanıcılar için kolaylık sağlar.