Far Cry 4 Konsol ve PC En iyi Grafikler Hangisinde ?

0

Far cry 4 geniş harita açısından oyun severlerin ilgisini kazanmış ve 4.serisinin özelliklerine baktığımızda daha güçlü görüntüler alındığını görüyoruz. Geliştirilen oyun yapısıyla sanal bir dünyanın içinde bulunmamızı sağlıyor.

Grafik olarak baktığımızda konsollar arasında farkları her oyunda görüyoruz ki yine karşımıza kaliteli bir oyunun karşılaştırılması çıkıyor. Doğa şartları,insanlar, evler, araçlar, hayvanlar, silahlar açık alanda  algıladığımız görüntüler cihazlar arasındaki farkı ortaya koyuyor. Oyun severlere göre bilgisayar görüntüleri daha akıcı ve gerçekci Pc‘ye çok fazla yatırım yapılıyor maddi açıdan yorduğu için kalite artıyor. Konsollarda ise geliştirme tek tip gidiyor sadece yenisini almamız gerekiyor oyunlar pahalı tabi. Tercih oyun severlerin oyunun eğlencesini yaşamak ve oyunla bütünleşmek önemli eğlence sektörü gibi kalite her zaman önemlidir.

Far cry 4 yapımıyla kaliteli bir oyun çıkaran Ubisoft geliştirdiği Pc, Ps4, Xbox one, oyun platformları oyunun grafikleri hemen hemen aynı artık oyuncular kendileri karar verecektir.

Devir konsollar devrimi yoksa Bilgisayar devrimi

Pc’ler her zaman güçlü idi dahada güçlenmeye devam ediyor. Bilgisayardaki değiştirelebilir parçalar bizlere büyük imkanlar sunuyor ve istediğimiz güç dengesini kurabiliyoruz. Konsollarda ise bu durum farklı herhangi bir müdahale yapamazsakta sorunsuz bir oyun oynayabiliyoruz. Konsollara özel oyunlarda tabiki her zaman bir artıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Far Cry 4 Televizyon Reklam Filmi Yayınlandı

Far Cry 4 Bilgisayar ve konsol Karşılaştırması