Game of Thrones Iron From Ice

0

Game of Thrones Iron From Ice macera oyunları arasında ilk sırayı alacağı biliniyordu. Oyun severler tarafından merakla beklenen oyunun inceleme notları’da gösteriyor ki oyun dizi serisindeki macerayı oyun severlere konsollar ve Pc‘de sunuyor. Telltale Games yine mükemmel bir senaryo ile oyun severler’in karşısına adım atıyor.

Oyun grafikler konusuna girecek olursak kaliteli bir yapım olduğunu göreceğiz. Senaryosunun oyuna katmış olduğu hava çok önemli tabi geçmişten yetenekli bir yapımcı ve oyun dünyasına giriş yapan Game of Thrones Iron From Ice beğenilen ve macera dolu bir oyun .

Game of Thrones Iron From Ice PC, Mac ve PlayStation 4‘de oyun severler’in karşısına çıktı. Piyasa’da yerini alan oyun yakında Xbox One, Xbox 360, PS 3 ve iOS’da çıkışını gerçekleştirecek. Çıkış video‘su ile birlikte oyunu yakından tanıma fırsatı ve grafik kalitesini görmüş olduk. Piyasadaki oyunlar gibi olmadığı senaryosu ile bir adım önde olduğunu ve bir farkının olması oyun severler’in oyunu elde ettiklerinde kendi eleştirilerini ve yorumlarını yapabilirler.

İNCELEME PUANLARI

Gamespot 8
Game Informer8.5
Polygon6.5
God is a Geek 8
The Escapist 5

Game of Thrones Iron From Tanıtım Videosu