MENU

COD Advanced Warfare Güncelleme Sorunu

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » COD Advanced Warfare Güncelleme Sorunu
COD Advanced Warfare Güncelleme Sorunu

Sledgehammer Games‘in geliştirdiği ve Activision‘un piyasaya sunduğu Call of Duty Advanced Warfare oyun severler tarafından köşeye sıkıştırılmış durumda. Oyunda hataların çoğalması oyunun yapımcılarını zor duruma düşürüyor. Başlatma sorunu, oyundan atma veya oyunda kasmaların olması oyun severleri kızdırmış görünüyor. Forumlara bu konu hakkında çokça mesaj gönderiliyor. Call of Duty Advanced Warfare ekibinin güncelleştirmeyi sunduğu ama yeni güncelleştirmenin başka sorunlara yol açtığı görüldü. PlayStation 3 ve Xbox 360‘da görülen sorun yakın zamanda çözülebilecek gibi görünmüyor.

Multiplayer modunda oyunun kapanması oyuncuların Advanced Warfare‘dan uzaklaşmasına yol açabilir. Yapımcı firmanın bu konu ile ilgili işe yarar bir güncelleme sunması gerekiyor. Aldıkları paranın hakkını vermeliler ve oyun severlere oyun keyfini tekrar yaşatmalılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2014 Yılı PC ve Konsol Oyun Ödüllerinin Adayları

Call of Duty Advanced Warfare Oynanış Vıdeosu

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.