MENU

İOS 9 ReplayKit Uygulaması ile Uyumlu Oyunlar

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » İOS 9 ReplayKit Uygulaması ile Uyumlu Oyunlar
İOS 9 ReplayKit Uygulaması ile Uyumlu Oyunlar

İOS 9 ile birlikte oyun içi ekran video kaydetme özelliği ReplayKit uygulaması geldi.

ReplayKit uygulaması henüz şuanda tüm oyunlar ile uyumlu olmasada İOS 9 çıkış ile birlikte ReplayKit uyumlu oyunların ekran videosunu kaydedebileceğiz. Normalde ReplayKit uygulaması ile istediğimiz oyunların videosunu kaydedemiyoruz. İlerleyen zamanlarda güncellemler ile ve yeni çıkan oyunlarda görebileceğimiz ReplayKit uygulaması oyunlara entegre edilmiş halde gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Apple İphone 6S Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Oyunlar esnasında kayıt özelliğini aktif ettiğinizde video kaydı başlayacak. Ayrıca video çekerken telefonun mikrofonu ile aynı anda sesinizide kaydedebilirsiniz. Şu na sadece 2 tane oyun ile karşımıza çıkan Duet ve Phoenix HD oyunları ReplayKit uyumlu olarak karşımıza çıkıyor. Bu iki oyunuda yüklediğinizde 1 dakikalık kayıt 30 mb yer tutacak.

Phoenix HD İndir

Duet İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.