MENU

Sniper Ghost Warrior 3 Geliyor

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Sniper Ghost Warrior 3 Geliyor
Sniper Ghost Warrior 3 Geliyor

Açık dünya savaşı olan Sniper Ghost Warrior 3‘ün çıkışı duyuruldu. Geçmiş oyunlarına baktığımızda kaliteli bir yapım olduğunu görebiliriz. Sevilen bir oyun piyasadaki değeri belli. Satış oranlarına baktığımızda serinin 2 oyunu’da beklenen seviyesini geçmişlerdir. Geliştirici ekip City Interactive oyunun beğenilmesi üzerine Sniper Ghost Warrior 3’ü oyun severler ile buluşturmaya çalışıyor.

Oyunun senaryosu Doğu Avrupa‘nın modern zamanında geçecek. Taktiksel, saldırı bazlı ilerleyebileceğimiz bir yapıya sahip olacak Sniper Ghost Warrior 3 uzun bekleyişin ardından piyasadaki yerini alacak. Çıkış tarihi olarak 2016 söyleniyor.

Call of Duty Advanced Warfare Full Oynanış Videosunu İzle


CI Games (City Interactive) Sniper Ghost Warrior 3 PC, PlayStation 4 ve Xbox One için duyurdu ve oyun 2016’ın ilk çeyreğinde piyasadaki yerini alacak. Sniper Ghost Warrior 3’ü geliştiren ekipte Sniper Elite v2‘nin yapımcısı Steve Hart‘ta yer alıyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.