GTA 5 Pc ve Yeni Konsollar İle Gelecek Yeni Oyun Modu 0

Gelişen oyun sektöründe oyun severlerin istekleri oluyor. Karşılanması güzel tabi Gta5‘de yeni bir mod fps modu devrede artık. Mod’la birlikte artık oyunda bir battlefield havası alabaliriz. Araba kullanırken, çatışırken, görevden göreve atlarken fps kullanımı artı bir özellik olmuş. Oyuncuya hangi mod’da oynamak isterse seçim yapabilme şansıda verilmiş daha oynanır bir hale gelecektir.

Bakış açınız artık sizin seçiminiz. PC, PlayStation 4 veya Xbox One‘da Gta5 şimdiden yenilikleri ile herkezi şaşırtmayı başarıyor. Gta seri olarak güçlü bir yapımdı ve yenilikleri ile oyun severler tarafından beğeni toplamaya devam ediyor. İlerleyen zamanlarda geliştirilmeye açık bir oyun gibi görünüyor.

GTA 5 18 Kasım 2014‘te PlayStation 4 ve Xbox One için gelirken 27 Ocak 2015‘te PC’ye gelecektir. Çok fazla özellik çok fazla eğlence keyfi çıkarılabilecek oyunlardan beklemek gerek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRGTA 5’i Bilgisayarınızda 4K Çözünürlükte Oynayın

 GTA V’i Fps Modunda Oynayın

Artık Playstation 3, xbox 360, Playstation 4, PC ve xbox one‘da FPS tarzında oyun oynayabilmek mümkün olacak.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks