GTA 5 Oyunu PS4, Xbox One ve PC için Satışları İkiye Katlayabilir

0

Rockstar Games’in geçen yıla damgasına vuran yapımı GTA 5 oyunu satış rakamlarının 34 milyonu geçtiği resmi olarak açıklanırken yıllarca hayranlıkla oynadığımız Gta yükselişini sürdürüyor. Oyun severler için yıllarca orjinalliği bozulmadan güzel ve akıcı senoryolar ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

GTA 5 Playstation 4 ve Xbox One Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl GTA 5’i PlayStation 3 ve Xbox 360 oyununa gelirken yeni nesil için grafikleri daha iyi olacak olan GTA 5 yeni nesil konsollar olan xbox one ve Playsation 4 için 18 Kasım‘da satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : GTA 5 Maximum sistem gereksinimleri

GTA 5 Bilgisayara Ne Zaman Çıkacak

Grand theft auto 5 Bilgisayar kullanıcıları için için ise 27 Ocak‘ta satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : GTA 5 PC Ön Siparişi Yakında Amazondan Verilecek

Görevler,arabalar,silahlar,çeteler, geniş bir alan sunmaya çalışan yapımcılar GTA 5‘de oyun severlere bunu fazlasıyla sunuyor. Oyunun kalitesini satışlardaki üstünlüğü bizlere gözteriyor. Gta gözümüzün önünde gelişimini sürdürürken gta hayranları artıyor.

Yeni eklenen arabalar oyuna görsel bir hava katıyor.

GTA5 kaliteli oyun seyiri sunacağı kesin.

Karakterler ve istediğinizi yapabileceğiniz büyük bir harita.

GTA 5 Karakterleri Michael, Franklin ve Trevor

Oyunda Michael, Franklin ve Trevor isminde üç farklı karakter mevcuttur. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri vardır. İstediğiniz karektere geçiş yapabilirsiz. Geniş alanda 3 karekter ve kontrol mekanizması GTA5’in yenilikleri bitmiyecek gibi görünüyor.Karakterler arası güç özellik farkları var ve size en yakın olanı seçebilir geniş alanda istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Bir araba alın ve GTA5’in dünyasını keşfedin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : GTA 5 büyük boy haritası