Just Cause 3 Görselleri ve Çıkış Tarihi 0

Uzun zamandır beklenilen Just Cause 3‘ün yeni resimleri yayınlandı. Oyuncuları büyük bir harita bekliyor. Seri oyunu yeniden aksiyonu oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Avalanche Studios tarafından geliştirilen oyun grafikleri ile göz dolduruyor. Kaliteli bir yapımla karşımıza çıkacak Just Cause 3’ün yayımcılığını Square Enix üstlendi. Sevilen seri oyunu 2015’de oyun severler’in beğenisine sunulacak. Yeni resimlerinde görüldüğü gibi uzun bekleyiş ile birlikte oyuncuların istediği kaliteyi bulabileceği bir yapım karşımıza çıkıyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Just Cause 3 çatışma görüntüleri ile sınıfında lider olabilecek bir yapım gibi görünüyor. Harita üstünde oynama yapılmayıp detayları ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Hayali Akdeniz adalarında geçecek olan Just Cause 3‘te ana karakterimiz Rico Rodriguez ile kanca atmaya, paraşüt  ile havada süzülmeye devam edeceğiz. Hedefleri olan bir yapım ve seri aynı başarıda gitmesi için harcanılan emek eğlenceli bir oyun sabırsızlıkla bekleniyor.

Yeni Mumya Filmi “The Mummy” Fragmanı Yayınlandı 0

Başrolünde ünlü oyuncu Tom cruise’ün oynadığı yeni mumya filmi The Mummy fragmanı yayınlandı.

Korku filmlerinin en iyilerinden olan mumya filmi yeni filmi ile sinemalara geri dönüyor. Yönetmenliğini Alex Kurtzman’ın üstlendiği filme ünlü isimlerde eşlik edecek. Filmde Russell Crowe, Sofia boutella, Annabelle wallis, Jake johnson, Courtney B. vance’de oynayacak.

The Mummy Vizyon Tarihi

Yeni mumya filmi The Mummy gösteri tarihi ise 9 Haziran olarak belirlendi. Her hangi bir aksaklık olmaz ise film bu tarihte tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek. Film ile alakalı şu ana kadar iki tane fragman yayınlandı. Şimdi den bizi heyecanlandıracak filmin video fragmanlarını hemen izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı Öfkeli 8 Filminden Yeni Kamera Arkası Video

1. Fragman

2. Fragman

Apple iPhone 8 Çıkış Tarihi 0

Teknoloji devi Apple yeni iPhone 8 telefonunu kusursuz bir şekilde çıkarmak için çalışıyor. Henüz net bir çıkış tarihi olmasada Apple’a yakın isimlerden gelen bilgilere göre iPhone 8’in çıkış tarihi belirlemeye çalışıyor. Peki iPhone 8 çıkış tarihi ne zaman olacak yakından baklım.

İphone 8 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre telefon 3 farklı model ile gelebilir. Sızıntılara göre yeni iPhoneların 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç ekran büyüklüğünde modelleri bulunacak. Yeni OLED ekran teknolojisini samsungdan alan apple yeni iPhone 8’i Eylül veya Ekim aylarında satışa sunucağı tahmin ediliyor. Henüz kesin olmasada bu aylarda çıkacak yeni iPhone tasarımı şuanki Galaxy S8 ekranına benzeyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone 8 telefonları paylaştığım görseldeki gibi olabilir. Eğer böyle bir iPhone çıkarsa efsane olabilir.

Most Popular Topics

Editor Picks