NAS Cihazınızdaki Silinen Dosyaları Kolayca Kurtarın 2

NAS cihazınızdaki silinen tüm dosyalarınızı Nas data recovery ile kurtarabilirsiniz.

NAS Data Recovery cihazınızdaki tüm verileri kurtarır. Verilerinizin tamamını farklı bir diske kurtararak önmeli verilerinizi kurtarabilirsiniz. NAS Veri Kurtarma programı Buffalo, Seagate, Western Digital, DLINK ve Iomega gibi bilinen en iyi NAS cihazlarında silinen dosyaları kurtarır. RAID-0, RAID-1, RAID-5 yapısını tamamen destekleyen Nas data recovery gelişmiş bir dosya yöneticiside bulunmaktadır. Dosya yöneticisi sayesinde hemen hemen tüm dosyalarınızı göstermektedir. Ayrıca gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde kurtarılan dosylarınız içinde arama yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Harddisk Yedekleme ve Kurtarma Programı: Todo Backup

NAS Data Rceovery İndir, Veri Kurtarma

NAS data recovery programını kullanmak oldukça basittir. Alttaki bağkantıdan NAS Data Recovery programını indirebilirsiniz.

NAS Data Recovery İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Dr.Fone: İphone ve İpad Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

İndirdiğiniz setup dosyasını hemen bilgisayarınıza kurun. Programı kurduktan sonra Nas Data Recovery arayüzü gelecektir. Alttaki görselde olduğu gibi daha sonra ileri diyerek kurtaracağımız dosyaları seçelim. Sonrasında kurtarılacak dosyaların nereye kopyalacağını yani kurtarılacağını seçelim. Dosya kurtarma işlemi disk’inizin boyutuna ve hızına göre uzun sürebilir. 20-  24 saate varan bir bekleyişin ardında dosyalarınızın tamamı kurtarılacaktır.

NAS Data Recovery yazılımı ücretlidir. 100 dolar civarında bir fiyatla satılmaktadır. Ücretli sürümü almadan silinen dosyalarınızı sadece görebilirsiniz. Dosyalarınızı kurtarmak istiyorsanız hemen satın alabilirsiniz. Hard Disk‘inizde önemli veriler var ise kesinlikle alınması gerekli bir programdır.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

IOPS Nedir? Ne İşe Yarar? 0

Bir diskin saniyede maksimum okuma ve yazma sayısına IOPS denir. Özellikle SSD’lerin yaygınlaşması ile ortaya çıkan bu IOPS değeri diskin gerçek okuma ve yazma hızlarını belirler.

IOPS Ne işe Yarar?

IOPS değerinin yüksek olması okuma ve yazma işlemlerinin daha hızlı olmasını sağlar. IOPS’un yüksek olması bilgisayarınızın açılışında, programların yükleme ve açılış hızları, oyunları yüklenmesinde, açılış hızlarında ve bölüm aralarının daha hızlı geçmesini sağlar.

Not: Eğer bir SSD almayı düşünüyorsanız ve sadece 550mb okuma ve 450 gibi yazma değerlerine bakmayın alacağınız SSD’nin üretici firmasının sitesine girerek IOPS değerlerine bakarak almanızı tavsiye ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bilgisayarınızı Hızlandırmak için Hangi SSD Alınmalı

Most Popular Topics

Editor Picks