NAS Cihazınızdaki Silinen Dosyaları Kolayca Kurtarın

2

NAS cihazınızdaki silinen tüm dosyalarınızı Nas data recovery ile kurtarabilirsiniz.

NAS Data Recovery cihazınızdaki tüm verileri kurtarır. Verilerinizin tamamını farklı bir diske kurtararak önmeli verilerinizi kurtarabilirsiniz. NAS Veri Kurtarma programı Buffalo, Seagate, Western Digital, DLINK ve Iomega gibi bilinen en iyi NAS cihazlarında silinen dosyaları kurtarır. RAID-0, RAID-1, RAID-5 yapısını tamamen destekleyen Nas data recovery gelişmiş bir dosya yöneticiside bulunmaktadır. Dosya yöneticisi sayesinde hemen hemen tüm dosyalarınızı göstermektedir. Ayrıca gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde kurtarılan dosylarınız içinde arama yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Harddisk Yedekleme ve Kurtarma Programı: Todo Backup

NAS Data Rceovery İndir, Veri Kurtarma

NAS data recovery programını kullanmak oldukça basittir. Alttaki bağkantıdan NAS Data Recovery programını indirebilirsiniz.

NAS Data Recovery İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Dr.Fone: İphone ve İpad Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

İndirdiğiniz setup dosyasını hemen bilgisayarınıza kurun. Programı kurduktan sonra Nas Data Recovery arayüzü gelecektir. Alttaki görselde olduğu gibi daha sonra ileri diyerek kurtaracağımız dosyaları seçelim. Sonrasında kurtarılacak dosyaların nereye kopyalacağını yani kurtarılacağını seçelim. Dosya kurtarma işlemi disk’inizin boyutuna ve hızına göre uzun sürebilir. 20-  24 saate varan bir bekleyişin ardında dosyalarınızın tamamı kurtarılacaktır.

NAS Data Recovery yazılımı ücretlidir. 100 dolar civarında bir fiyatla satılmaktadır. Ücretli sürümü almadan silinen dosyalarınızı sadece görebilirsiniz. Dosyalarınızı kurtarmak istiyorsanız hemen satın alabilirsiniz. Hard Disk‘inizde önemli veriler var ise kesinlikle alınması gerekli bir programdır.