MENU

Ashampoo Hdd Control 3 ile SSD ve Disk Yönetim Programı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Ashampoo Hdd Control 3 ile SSD ve Disk Yönetim Programı
Ashampoo Hdd Control 3 ile SSD ve Disk Yönetim Programı

Bilgisayarınızdaki mekanik disk‘lerin ve SSD‘lerin sağlık durumları, sıcaklıkları, hata verileri hakkında bilgi almak istiyorsanız yenilenen arayüzü ile ashampoo hdd control 3 size göre bir programdır. Bilgisayardaki gereksiz dosyaları ve ön bellekleri hatta silinen dosyalarınızı dahi geri getirebilirsiniz.

Daha önce bir önceki sürümü ashapoo hdd control 2‘yi tanıttığımız program yenilenen görsel arayüzü ve iconu ile dikkat çekiyor. Hard disklerinizin erken bozulmalara karşı önlemini almak istiyorsanız kesinlikle kullanılacak bir programdır. Bilgisayarınızdaki mekanik, yazılımsal ve bed sectör gibi hataları size bildirerek verilerinizi kurtarmanızı sağlar. Bilgisayarınızda oluşan arızaları size eposta yolu ile bildirerek çok daha erken önlem alabilirsiniz. Bir diski bölmek aslında o diskin ömrünü kısalmanıza neden olur. Ashampoo ile diskinizi güzenli bir şekilde birleştirerek diskinizin ömrünü ve oluşabilecek hatalara engel olur. En önemli özelliklerinden biriside SSD güvenliği yeni ve hızlı olan katı disklerde maliyetli olduğu için Ashampoo hdd kontrol SSD’nizi korumaya alır.

Ashampoo Hdd Control 3 bir disk doktorundan daha fazlasını yapıyor. Bilgisayarınızadki gereksiz dosyaları, silinen verilerinizi kurtarmanıza, silinmeyen dosyalarınızı silmenize ve aynı isimdeki dosyalarınızı bulmanıza ve silmenize yardımcı olur. Bir nevi hem disk doktoru hemde bilgisayar hızlandırma aracı diyebiliriz. Ashampoo Hdd Control 3 programı 10 günlük deneme sürümü indirebilir veya Ashampoo HDD control 3 ürünü 29.99 dolardan satın alabilirsiniz. Ashampoo Hdd Control 2 programınız varsa 11.99 dolardan 3. sürüme yükseltebilirsiniz.

Ashampoo Hdd Control 3 Ücretsiz İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.