PlayStation 4 ve Xbox One Aynı Kutuda Birleştirildi

2

Playstation 4 ve Xbox One video konsolları olarak hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız Eddie Zarick adında bir geliştirici bu işe çözüm bulmuş. Her iki video konsolununda bir kutuya sığdırarak harika bir iş çıkardığını söyleyelim.

Playstation 4 mü ? yoksa Xbox One mı ?

Bu soruda size cevabımız Playstation 4 olacak ama aradaki farkı anlamayacaksınız. Eğer hangi konsolu alacağınıza karar veremiyorsanız Eddie Zarick PS4 ve Xbox One aynı kutuda birleştirdi ve adınıda PlayBox olarak adlandırdı.

PlayBox Özellikleri

22 inç’lik Full HD ekranı bulunan Playbox PS4 ve Xbox one kasalarından daha iyi görünüyor. Playbox’ta Wi-fi ve Hdmi bağlantıları bulunuyor. PS4 ve Xbox One Combo Laptop olarak geliştirilen taşınabilir olsada bir güç girişine ihtiyaç duyuyor. Geliştirici Eddie Zarick bu işi sadece bir müşterisinin isteği üzerine yapsada ileride daha farklı işlerde çıkabilir. Henüz PlayBox’ın satışı bulunmuyor ancak ileride ne olacağı bilinmez. Eddie Zarick PlayBox’ı geliştiren web sitesi‘nde yayınladığı görseller ve video ile kanıtlamış. PlayBox Laptop görünümünde bir video konsolu olmuş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : PlayStation 4 Harddisk Yükseltme Eklentisi

PlayBox Video

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Microsoft Xbox One Slim Modeli

PlayBox Görselleri

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : GTA 5 Playstation 4 Hileleri