MENU

CrystalDiskMark: Hard Disk Performansı Ölçme Programı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » CrystalDiskMark: Hard Disk Performansı Ölçme Programı
CrystalDiskMark: Hard Disk Performansı Ölçme Programı

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı ile disklerinizin hızını ölçün. CrystalDiskMark bilgisayarınızda bulunan bütün hard disklerin testini yapabileceğiniz ücresiz bir yazılımdır.

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı

CrystalDiskMark yazılımı ile sabit hard disklerinizi ve taşınabilir hard disklerinizin performansını öçebilirsiniz. Hard disk’inizin okuma ve yazma performansını ölçerek hard diskinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Aynı zamanda hard disk’inizin Smart verilerini kontrol ederek disk’inizin bozulmadan önce dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. CrystalDiskMark yazılımı hard disk’leri değil SSD disklerinizinde hızını ölçebilir. CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı küçük boyuttadır hemen indirip test edebilirsiniz.

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : NAS Cihazınızdaki Silinen Dosyaları Kolayca Kurtarın

2.el bir sabit disk almadan önce CrystalDiskMark yazılımı ile diski test edip almanızı öneriyoruz. Zira disk sağlam olabilir ancak yazma veya okuma hızları düşük olabilir. Yani hard diski’niz 30 mb yazma ve okuma hızı 5 veya 6 mb’te kadar düşmüş olabilir. Yavaş bir hardiske sahip olmak istemiyorsanız önleminizi önceden alın.

CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı

Farklı tema seçeneklerine sahip CrystalDiskMark Hard disk performansı ölçme programı tamamen ücresizdir.

CrystalDiskMark İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.