MENU

TreeSize Windows Dosya Yönetici Programı İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » TreeSize Windows Dosya Yönetici Programı İndir
TreeSize Windows Dosya Yönetici Programı İndir

Bilgisayarınızda artık yer kalmadıysa ve PC’nizde yer açmak istiyorsanız Treesize programı ile tüm dosyalarınızı görüntüleyin ve gereksiz dosyalarınızı silerek yer kazanın. TreeSize programı ile artık dosya silmekten çekinmeyeceksiniz.


İLİGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi Video ve MP3 Çevirme Programı Xilisoft Video Converter Ultimate

Windows dosya yöneticisi olarak çalışan programın en büyük özelliklerinden biriside windows sistem dosyalarını ayırt etmesidir. Herhangi bir yanlış işlem yapmadanwindows sistem dosyalarınızı ayırarak size yardımcı oluyor. TreeSize programı dosyalarınızı grafiksel olarak ayırt ederek daha iyi analiz etmenizi sağlar. Programın arayüzündeki menü seçenekleri ile kolayca dosyalarınızı yönetebilirsiniz. TreeSize programı aynı zamanda genel sistem yönetimi için yararlı olan dosyalarını görüntüleyebilmenizi sağlıyor. TreeSize Excel ve HTML, XML gibi detaylı raporlar yazdırabilirsiniz.

TreeSize programında bazı eksiklikler olsada harddisk’inizdeki dosyalarınızı hızlı bir şekilde analiz edebilirsiniz. TreeSize Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve yeni gelecek windows 10 için bilgisayarınızdaki sabit disklerinizin dosya yöneticisidir. Uygulama sadece 30 günlük bir deneme süresi ile geliyor isterseniz programın daha gelişmiş özellikleri ile gelen TreeSize PRO‘yu satın alabilir yada ücretsiz sürümünü indir‘erek deneyebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.