TreeSize Windows Dosya Yönetici Programı İndir 0

Bilgisayarınızda artık yer kalmadıysa ve PC’nizde yer açmak istiyorsanız Treesize programı ile tüm dosyalarınızı görüntüleyin ve gereksiz dosyalarınızı silerek yer kazanın. TreeSize programı ile artık dosya silmekten çekinmeyeceksiniz.


İLİGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi Video ve MP3 Çevirme Programı Xilisoft Video Converter Ultimate

Windows dosya yöneticisi olarak çalışan programın en büyük özelliklerinden biriside windows sistem dosyalarını ayırt etmesidir. Herhangi bir yanlış işlem yapmadanwindows sistem dosyalarınızı ayırarak size yardımcı oluyor. TreeSize programı dosyalarınızı grafiksel olarak ayırt ederek daha iyi analiz etmenizi sağlar. Programın arayüzündeki menü seçenekleri ile kolayca dosyalarınızı yönetebilirsiniz. TreeSize programı aynı zamanda genel sistem yönetimi için yararlı olan dosyalarını görüntüleyebilmenizi sağlıyor. TreeSize Excel ve HTML, XML gibi detaylı raporlar yazdırabilirsiniz.

TreeSize programında bazı eksiklikler olsada harddisk’inizdeki dosyalarınızı hızlı bir şekilde analiz edebilirsiniz. TreeSize Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve yeni gelecek windows 10 için bilgisayarınızdaki sabit disklerinizin dosya yöneticisidir. Uygulama sadece 30 günlük bir deneme süresi ile geliyor isterseniz programın daha gelişmiş özellikleri ile gelen TreeSize PRO‘yu satın alabilir yada ücretsiz sürümünü indir‘erek deneyebilirsiniz.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

IOPS Nedir? Ne İşe Yarar? 0

Bir diskin saniyede maksimum okuma ve yazma sayısına IOPS denir. Özellikle SSD’lerin yaygınlaşması ile ortaya çıkan bu IOPS değeri diskin gerçek okuma ve yazma hızlarını belirler.

IOPS Ne işe Yarar?

IOPS değerinin yüksek olması okuma ve yazma işlemlerinin daha hızlı olmasını sağlar. IOPS’un yüksek olması bilgisayarınızın açılışında, programların yükleme ve açılış hızları, oyunları yüklenmesinde, açılış hızlarında ve bölüm aralarının daha hızlı geçmesini sağlar.

Not: Eğer bir SSD almayı düşünüyorsanız ve sadece 550mb okuma ve 450 gibi yazma değerlerine bakmayın alacağınız SSD’nin üretici firmasının sitesine girerek IOPS değerlerine bakarak almanızı tavsiye ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bilgisayarınızı Hızlandırmak için Hangi SSD Alınmalı

Most Popular Topics

Editor Picks