Dünyanın En iyi Yarış Oyunu Project Cars Tüm Hızıyla Geliyor

0

Slightly Mad Studios tarafından uzun süredir geliştirilmekte olan Project Cars gameplay videoları ile oyun severler’in sabırsızlıkla beklediği oyun oldu. Oyun grafik olarak diğer yarış oyunlarından üstün olduğunu kanıtlar gibi oyun severler’in karşısına 17 Mart 2015‘de eğer bir sorun yaşanmaz ise çıkış yapacağı söyleniyor. Yapımcısı olan firmanın özel birde sloganı var (Gezegenin en iyi yarış oyunu) sözüyle oyun piyasasına damga vurmak istiyorlar.

Steam’de ön sipariş vererek oyuna sahip olabilirsiniz ön sipariş verenler oyunu 75 tl fiyat etiketi ile alabilirler. Oyun çıkış yaptığında ise bu fiyatın 2 katı artabileceği söyleniyor. PlayStation 4, Xbox One, PC ve Wii U platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Project Cars, Xbox One konsolunda 1080p çözünürlükte 60 FPS performans verecek. Bir diğer yeni nesil konsol PlayStation 4te ise nasıl bir performans vereceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

Project Cars Yarış Oyunu Menü Arayüzü

https://www.youtube.com/watch?v=8sWyYOXYWX0

Oyun severler için ücretli ek bir paket’de sunulacak Limited Edition adlı paket eğer satın alınırsa içeriğinde bulunan BMW M1 Pro, CarFord GT40 MkIV McLaren F1, Mercedes-Benz AMG C-Couple DTM ve Sauber C9‘a ücretsiz sahip olabileceksiniz. Merakla beklenen bir oyun  yeni ve güçlü arabalarla pistlere çıkıp yarışın keyfini çıkarın.

Project Cars Görselleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni NFS Oyunu Mobil Platforma Geliyor