Cem Yılmaz ve Russell Crowe’un Oynadığı The Water Diviner Filminin Fragmanı 0

Russell Crowe‘un Türkiye özelliklede İstanbul hayranı olduğunu biliyoruz bazı demeçlerde bunu açıkça belirtiyor. Film 1919 Çanakkale savaşı sonrası bir Baba’nın yani Connor (Russell Crowe’un) 3 çocuğunu bulabilmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Yönetmen koltuğunda ünlü oyuncuyu görüyoruz. Senaryosunu Andrew Knight‘ın yazdığı sevilen oyuncu kadrosuna sahip bir yapım karşımıza çıkıyor.

Russell Crowe , Cem Yılmaz , Yılmaz Erdoğan , Olga Kurylenko , Jai Courtney tanıdık isimler, güzel proje dram ve savaş’ı anlatan güzel bir film olacaktır. Filmin kadrosunda Türklerinde olması bu filmin izlenme sayısını arttıracaktır. Cem Yılmaz gibi ünlü bir komedyeni dram ve savaş konulu filmde görüyoruz.

İzlenilebilecek bir film sinema severlerin karşısına 26 Aralık 2014 çıkış yapması bekleniyor.

The Water Diviner Kamera Arkası Vıdeo İzle

Cem Yılmaz The Water Diviner Filmini Anlatıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Müzede Bir Gece Lahitteki Sır Fragman İzle

The Water Diviner Poster

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle 0

Güç ve ağır araba denince akla gelen BMW ve Mercedes arasında pek bir fark yoktur. Her iki markanın da arabalarına kusursuz diyebiliriz. BMW ve Mersedes arabalarını yarışa girdiğinde ise aralarında çok az farklar vardır. İşte bu farkı ortaya koyan ne kadar olduğunu belirlemek isteyen Archie Hamilton Racing adlı youtube kanalı BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarını drag yarışına sokuyor.

Drag yarışında her iki alman otomobili yarışı hemen hem aynı anda bitiriyor. Tabiki arabayı süren de çok önemli ama yapılan drag yarışında BMW M3’ün geriden kalksada Mersedes’i finish’de yakalıyor. Sözü fazla uzatmadan sizlere BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarının drag yarışı videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Most Popular Topics

Editor Picks