Twitter nedir? Ne işe yarar? 0

Twitter’ı ne zaman tam anlamıyla öğrendiğimi açıklayacağım ve sizde bu yazıyla twitter’ın ne olduğunu tam anlamıyla öğreneceksiniz 🙂

Ben her gün belki yüzlerce site geziyorum farklı farklı her gün girdiğim siteler değil ben sürekli araştırma yaptığımdan sürekli farklı sitelere giriyorum. Çoğu sitede Twitter’ı görmeye başladım sonra twitter aşkı yoğunlaşmaya başladı nerdeyse girdiğim her sitede twitter’ı görmeye başladım girdim baktım açıkcası beğenmedim anlamadığımdan dolayı olan birşeydi bu. Bu insanlar niye bu sitede takılır gibi düşüncelerimde olmadı değil yani… Sonra araştırmaya karar verdim baya araştırdım en son karşıma alttaki video çıktı gerçekten çok güzel hazırlamış arkadaş.

Twitter’ı anlatan en iyi video

Twitter Nedir? Ne değildir? (videoyu indir.)

Ben size ne olduğunu anlatmayacağım videoda herşey mükemmel bir şekilde anlatılıyor.

Ama Twitter hakkında şunları söyleyebilirim anlık yapılan bu sistemin artık anlık değilde reklam amaçlı kullanıldığınıda söyleyebilirim. Yani twitterda o an ne yapıyorsun sorusuna cevap veriyorsun ama artık öyle değil mesela ben öyle yapmıyorum 🙂 Ben siteme eklediğim yazıların linklerini paylaşıyorum ama o anlık bir olay değil benim amacım reklam. Ama bu şekildede twitter mantığına biraz oturur gibi duruyorum 🙂

Volkan Görgülü‘ye teşekkürler ediyorum hazırladığı video için…

Buda konusu: Twitter Nedir? Ne değildir?

Benim twitter’ımı görmek isteyenler varsa alttan alabilirsiniz.

Ertuğrul SAĞLAM (rooteto) on Twitter

Alter İndir – Prisma Alternatifi Arayanlara Gelsin 0

Alter uygulaması ile fotoğraflarınızı sanatsal hale çevirebilirsiniz. Alter bir nevi Prisma uygulamasının alternatifi olarak ta görebilirsiniz.

Alter uygulamasının Prisma uygulamasına göre bir avantajı filtreleri kendinizinde yapabilmesidir. Kameranızı kullanarak yada galerinizdeki fotoğraflara filtre uygulayarak fotoğraflarınıza farklı bir hava katar. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı Android ve İOS telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Prisma İndir – Prisma Nedir?, Nasıl Kullanılır?


Alter Nasıl Kullanılır?

Alter kullanımı oldukça basit uygulamayı alttaki bağlantıdan indirerek uygulamayı açın. Daha sonra uygulamayı açarak galerinizden bir fotoğraf seçin yada kendinizin yada herhangi bir yerin fotoğrafını çekin. Daha sonra fotoğraflarınıza filtreleri uygulayarak fotoğraflarınIza farklı bir boyut katın.

Alter Android

Alter İOS

Prisma ile Fotoğraflarınızı Sanatsal Hale Dönüştürün 0

İOS ve Android telefonlarınıza Prisma uygulamasını indirerek fotoğraflarınızı sanatsal hale çevirebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan ve son günlerin popüler uygulaması Prisma nasıl indirilir? ve nasıl kullanılır? yakından bakalım.

Prisma ilk önce İOS cihazlara daha sonra tüm Android telefonlara geldi. Play store ve app store mağazalarından indirebileceğiniz uygulama tamamen ücresizdir. Android ve İOS prisma uygulaması içinde barındırdığı filtreler ile fotoğraflarınızı sanatsal hale dönüştürür. Böylelikle fotoğraflarınza farklı bir hava katabilirsiniz. Günlük hayatta en çok kullandığımız kameramızı en güzel şekilde kullanan prisma uygulaması ile fotoğrafçılığınızıda geliştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İOS ve Android için En Popüler Selfie Uygulamaları

Prisma Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı alttaki bağlantılardan indirin.

AndroidiOS, iPhone

Prisma uygulamasını indirdikten sonra yapmanız gereken uygulamayı açarak bir fotoğraf çekin yada galerinizden fotoğraf seçin. Seçtiğiniz fotoğrafların altında bulunan Prisma filtrelerinden istediğinize tıklayarak uygulayınız. Fotoğraflarınızı dönüştürdükten sonra Facebook, Instagram, Twitter veya Whatsapp gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Prisma uygulamasını kullanarak bir kaç ünlünün fotoğraflarına filtre uygulayalım. Sizde sevdiğiniz her hangi bir ünlünün fotoğrafını indirerek hemen Prisma filtrelerini uygulayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Telefonlarda Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Most Popular Topics

Editor Picks