Twitter Hesabı Tamamen Silme ve Kapatma Nasıl Yapılır?

0

Tüm dünya insanlarının din, dil, ırk ayırt etmeden internet üzerinde birbirleriyle tanışmak için kullandığı en büyük sosyal ağı.

Twitter dünyanın en çok kullanılan ve dünya gündemini belirleyen sosyal paylaşım ağıdır.

Twitter tüm dünya gündemini belirleyen sosyal ağda her şeyle karşılaşabiliyoruz. Twitter ile çok sorun yaşıyorsanız ve hesabınızı kapatmak istiyor ancak nasıl yapılacağınız bilmiyorsanız göstereceğimiz bir kaç adımı uygulayarak Twitter hesabınızı kapatabilirsiniz. Twitter hesabınızı kapatmak çok koladır. Sizler için bu adımı dahada kolaylaştırmak için resimli anlatım ile karşınızdayız.

Twitter hesabı kapatmak çok koaly olsada bazı bilmeyen kullanıcılar için Twitter hesap silme işlemini göstereceğim. Twitter hesabı nasıl kapatılır? Twitter hesabı nasıl silinir? hemen öğrenin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 300+ Muhteşem HD Twitter Kapak Fotoğrafları

Twitter Hesap Silme ve Kapatma Nasıl Yapılır?

1.Adım

Twitter profil fotoğrafınıza tıklayın ve açılan pencereden Ayarlar‘a tıklayın.

2. Adım

Ayarlar kısmındaki Hesap sekmesinde en altta bulunan Hesabımı devre dışı bırak linkine tıklayın.

3. Adım

Hesap devre dışı bırakma penceresinde örnek: rooteto.com adlı kişiyi devre dışı bırak butonuna tıklayalım.

4. Adım

Son adımda ise yapacağım tekşey Twitter hesap şifremizi girmektir. Şifremizi girdikten sonra Hesabı devre dışı bırak butonuna tıklayalım ve Twitter hesabımızı kapatalım.

Not: Twitter hesap kapatmada kullanıcılarına 30 gün süre veriyor. Hesabınızı kapattınız ancak hesabınıza tekrar şifreniz ile giriş yaparsanız hesabınız aktif olacaktır. Kapattığınız hesabınıza 30 gün boyunca hiç girmez iseniz Twitter hesabınız tamamen kapanacaktır.