Vasiliki WordPress Teması 0

Bu tema benim çok beğendiğim temalardan biri. Tema görsel açıdan tamamiyle mükemmel ayrıca twitter eklentisininde entegre edilmedi çok güzel olmuş. Görsel açıdan zengin bir site istiyorsanız bu tema tam size göre.

http://www.fabthemes.com/wp-content/uploads/2011/10/Vasiliki.jpg

Vasiliki WordPress Theme

Ön izleme / Preview İndir / Download

Hotspot Shield: Yasaklı Sitelere Giriş Programı 1

İnternette istediğiniz her siteye girebilmeniz ve güvenle gezebilmeniz için Hotspot Shield programını kullanabilirsiniz.

Yasaklı sitelere giriş en iyi VPN programı olan enimde uzun yıllardır kullandığım ve güvendiğim Hotspot Shield ile internette gezinirken sizi izleyen sitelerden, kişsel bilgilerinizi ve verilerinzi koruyabilrsiniz. Ücretsiz Proxy Programı Hotspot Shield Türkiyede giremediğiniz yasaklanan ve yasaklı sitelere girebilmenizi sağlıyor. Örnek verecek olursak bazen yasaklanan Twitter, Facebook ve Youtube gibi büyük web sitelereine erişmenizi sağlıyor.

Hotspot Shield Nedir?

Herhangi bir site yasaklanmamış olabilir ancak internette gezinirken hangi siteye, ne zaman nereden girdiğinizin bilinmesini istemiyorsanız Hotspot Shield programını kullanabilirsiniz. Girdiğiniz siteler sizleri takip ederek bazı verilerinizi kaydederek ne yaptığınızı görebilir.

Hotspot Shield Programı Nasıl Çalışıyor?

Hotspot Shield programı IP adresinizi saklayarak sizi farklı bir ülkedeki bir bilgisayara yönlendirir ve o bilgisayar üzerinden internete girmiş olursunuz. Örnek olarak Amerikadaki bir bilgisayara sizi yönlendirdiğinde o bilgisayar üzerinden internete girmiş olursunuz. Girmiş olduğunuz web siteleri konumunuzu Amerika olarak algılayarak gizliliğiniz korunmuş olur. Hemde Türkiyedeki yasaklı sitelere rahatlıkla girebilirsiniz.

Hotspot Shield Nasıl Kullanılır?

IP adresinizi saklayan Hotspot Shield ile istediğiniz ülkede kendinizi gösterebilir ve program arayüzündeki tek bir buton ile kendinizi farklı ülkelere ışınlayabilirsiniz. Ayarlar kısmına girerek güvenlik bölümünden kendi ayarlarınızı yaparak güvenlik seviyenizi iyice arttırabilirsiniz. Hotspot Shield ile kurduğunuz bağlantılardan hiç korkmayın çünkü Hotspot Shield bir antivirüs programı gibi güvenlik sağlıyor.

Hotspot Shield Özellikleri

  • IP adresi saklama
  • Gizliliğinizi koruma
  • Yasaklı sitelere girme
  • Anonim olarak gezinme
  • Wi-fi güvenliği
  • HTTPS şifreleme yöntemi ile güvenli gezinme
  • Dışarıdan gelen saldırıları devre dışı bırakma
  • Tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışma
  • Az bellek kullanımı
  • Ücretsiz olması

Hotspot Shield Ücretlimi?

Tamamen ücretsiz olmasına karşın ücretli sürümüde bulunmaktadır. Ücretli sürümde reklamsız gezinme ve teknik destek özelliği bulunuyor. Bunların dışında ücretsiz sürümü ile aynı özellikleri taşıyor.

Hotspot Shield İndir

Hotspot Shield programı bilgisayarınızda çok az bir ram kullanır. Böylelikle hem bilgisayarınızı hem internetinizi yavaşlatmaz . Hotspot Shield programı genel olarak IP adresinizi saklar ve gizliğinizi koruyan yapısı ile en çok tercih edilen yazılımdır. Tamamen ücresiz olarak indirin ve gönül rahatlığıyla kullanın.

Hotspot Shield İndir

Twitter Hesabı Tamamen Silme ve Kapatma Nasıl Yapılır? 0

Tüm dünya insanlarının din, dil, ırk ayırt etmeden internet üzerinde birbirleriyle tanışmak için kullandığı en büyük sosyal ağı.

Twitter dünyanın en çok kullanılan ve dünya gündemini belirleyen sosyal paylaşım ağıdır.

Twitter tüm dünya gündemini belirleyen sosyal ağda her şeyle karşılaşabiliyoruz. Twitter ile çok sorun yaşıyorsanız ve hesabınızı kapatmak istiyor ancak nasıl yapılacağınız bilmiyorsanız göstereceğimiz bir kaç adımı uygulayarak Twitter hesabınızı kapatabilirsiniz. Twitter hesabınızı kapatmak çok koladır. Sizler için bu adımı dahada kolaylaştırmak için resimli anlatım ile karşınızdayız.

Twitter hesabı kapatmak çok koaly olsada bazı bilmeyen kullanıcılar için Twitter hesap silme işlemini göstereceğim. Twitter hesabı nasıl kapatılır? Twitter hesabı nasıl silinir? hemen öğrenin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 300+ Muhteşem HD Twitter Kapak Fotoğrafları

Twitter Hesap Silme ve Kapatma Nasıl Yapılır?

1.Adım

Twitter profil fotoğrafınıza tıklayın ve açılan pencereden Ayarlar‘a tıklayın.

2. Adım

Ayarlar kısmındaki Hesap sekmesinde en altta bulunan Hesabımı devre dışı bırak linkine tıklayın.

3. Adım

Hesap devre dışı bırakma penceresinde örnek: rooteto.com adlı kişiyi devre dışı bırak butonuna tıklayalım.

4. Adım

Son adımda ise yapacağım tekşey Twitter hesap şifremizi girmektir. Şifremizi girdikten sonra Hesabı devre dışı bırak butonuna tıklayalım ve Twitter hesabımızı kapatalım.

Not: Twitter hesap kapatmada kullanıcılarına 30 gün süre veriyor. Hesabınızı kapattınız ancak hesabınıza tekrar şifreniz ile giriş yaparsanız hesabınız aktif olacaktır. Kapattığınız hesabınıza 30 gün boyunca hiç girmez iseniz Twitter hesabınız tamamen kapanacaktır.

Most Popular Topics

Editor Picks