Windows 8.1 Görev Çubuğuna Tüm Programların Kısayolunu Ekleyin

0

Bilgisayarınızdaki tüm programların kısayolunu Windows görev çubuğuna eklemek artık çok kolay.

Görev çubuğuna tüm programların kısayolunu ekleyerek bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz ve kurulu olan windows araçlarına kolaylıkla erişin. Görev çubuğuna Tüm programların kısayolunu eklemek için herhangi bir üçüncü parti yazılım yüklemenize gerek kalmadan kısayol oluşturabilirsiniz. Gizli başlat menüsü Tüm programların kısayolunu oluşturur. Peki gizli başlat menüsü ile programların kısayolunu bilgisayarımıza nasıl yükleriz.

Gizli Başlat Menüsü Nasıl Yapılır?

Oldukça basit olan bu işlemi görselleri ile beraber oluşturalım. İlk önce Windows Görev çubuğuna Sağ tıklayalım. Araç Çubukları ve Yeni Araç Çubuğu na tıklayalım. Görselde olduğu gibi.

Karşımıza açılan pencereye C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuPrograms kısayolunu pencerenin üstündeki satıra kopyalayıp yapıştıralım ve Enter diyelim. Son bir işlem kaldı oda pencerenin sağ altındaki klasör seç butonuna tıklayalım. İşlemimiz bu kadar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Firefox’u Hızlandırmanın En Kolay Yolu

Artık Tüm programlar kısayolunu kullanabiliriz. Her hangi bir program yüklemeden hızlıca tüm programlara ve windows araçlarına eriçin.