İş Listesi, Yapılacaklar ve Hatırlatmalar için Wunderlist! 0

Wunderlist iş yerinizde aslında ufak bir crm mantığında çalışan iş listesi, yapılacaklar ve hatırlatmaları size gösteren bir uygulama. Web üzerinden, android ve ios uygulamalarını yükleyerek de iş listesine erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra tarayıcılar için uygulamalarda geliştirilmiş.

Ofis içerisinde normal işlerden ayrı birde müşterilerin ve kendi proje işlerimizi yapıyoruz. Bunlar için yapılacakları bir kağıda yada bir bilgisayarda bir yere not olarak aldığımızda diğer arkadaşlarımız bunu göremiyor. Anca üzerinden dosyalara erişip kontrol sağlayabiliyoruz.

Ama Wunderlist bunun için bir arayüz yazıp çok kullanışlı bir web sitesi yapmış.

Sol menüden gruplar oluşturuyoruz. İşler, projeler şeklinde devam ediyor. Kişisel hayatınız içerisinde yapıcaklarınızı da not alabilirsiniz kendi kategorinizi açıp, daha sonra içlerine yapıcaklarınızı yazıyorsunuz ve daha sonra bu işle ilgili yapılıp / yapılmadığını kontrol ediyorsunuz.

Diyelimki ofiste 5 kişisiniz ve 1 grup oluşturuyorsunuz bu gruba sadece 3 kişi atayıp sadece 3 kişiye iş listesi ekleyebiliyorsunuz. Bu 3 kişi işleri bir an önce yapıp yapıldı diye işaretleyebiliyor, yorum yazabiliyor ve hatta dosyada ekleyebiliyorlar.

Bugüne dek gördüğüm en kullanışlı programlardan biri kesinlikle tavsiye ederim. 🙂

Geçen gün Fatih Sağlam‘ın yayınladığı yazıdaki en populer android uygulamalar listesinde 3.sırada bulunuyor wunderlist.

https://1.bp.blogspot.com/-VwDBqpkG858/VLpscNirkiI/AAAAAAAAbbg/_XZiMW69v_o/s1600/wunderlist-is-uygulamasi.jpg

Wunderlist indir!

TBT Nedir? Ne Demektir? 0

Sosyal paylaşım platformu Instagram’da yapılan #tbt hashtag‘i dikkatleri çekmeye başladı. Bir çok kullanıcınında kullandığı hashtag tbt nedir?, ne demektir?, ne işe yarar? ve neden kullanılır yakından bakalım.

Instagram kullanıcıları #tbt hashtagini yükledikleri fotoğrafları daha çok kişinin görmesi ve ön plana çıkması için kullanıyor. tbt’nin kelime anlamı ise #throwbakthursday geçmişten bugüne fotoğraf yüklemek anlamına gelen bir etikettir. Bir deyim olan tbt hashtag’ini dünyada milyonlarca insan hala kullanmaktadır.

#throwbakthursday

WhatsApp Windows ve Mac için Masaüstü Uygulaması İndir 0

Mobil platform’un en iyi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp için windows ve mac masaüstü programları çıktı.

WhatsApp mesajlaşma uygulaması Android, İOS ve web tarayıcıları üzerinden kolaylıkla kullanabildiğiniz gibi artık masaüstü programı ile web tarayıcınıza girmeden kolaylıkla mesajlaşabilirsiniz. WhatsApp masaüstü programı sizi web tarayıcınıza bağımlılığınızı kaldırıyor. Web tarayıcı olmadan da program üzerinden de mesajlaşabilirsiniz.

WhatsApp Windows, Mac Masaüstü Uygulaması İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Whatsapp Uygulamasına Nasıl Şifre Konulur?

WhatsApp mesajlaşma uygulamasını masaüstünüzde kullanmak için 60 mb boyutundaki dosyayı indirip kurmanız gerekiyor. Kurulum çok basit sadece kurulum dosyasına çift tıklayın kurulum otomatik olarak gerçekleşiyor. Kurulum yapıldıktan sonra akıllı telefonunuzdan whatsapp’ı açın tanıtarak mesajlaşın.

WhatsApp Windows ve Mac İndir

Most Popular Topics

Editor Picks