İş Listesi, Yapılacaklar ve Hatırlatmalar için Wunderlist!

0

Wunderlist iş yerinizde aslında ufak bir crm mantığında çalışan iş listesi, yapılacaklar ve hatırlatmaları size gösteren bir uygulama. Web üzerinden, android ve ios uygulamalarını yükleyerek de iş listesine erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra tarayıcılar için uygulamalarda geliştirilmiş.

Ofis içerisinde normal işlerden ayrı birde müşterilerin ve kendi proje işlerimizi yapıyoruz. Bunlar için yapılacakları bir kağıda yada bir bilgisayarda bir yere not olarak aldığımızda diğer arkadaşlarımız bunu göremiyor. Anca üzerinden dosyalara erişip kontrol sağlayabiliyoruz.

Ama Wunderlist bunun için bir arayüz yazıp çok kullanışlı bir web sitesi yapmış.

Sol menüden gruplar oluşturuyoruz. İşler, projeler şeklinde devam ediyor. Kişisel hayatınız içerisinde yapıcaklarınızı da not alabilirsiniz kendi kategorinizi açıp, daha sonra içlerine yapıcaklarınızı yazıyorsunuz ve daha sonra bu işle ilgili yapılıp / yapılmadığını kontrol ediyorsunuz.

Diyelimki ofiste 5 kişisiniz ve 1 grup oluşturuyorsunuz bu gruba sadece 3 kişi atayıp sadece 3 kişiye iş listesi ekleyebiliyorsunuz. Bu 3 kişi işleri bir an önce yapıp yapıldı diye işaretleyebiliyor, yorum yazabiliyor ve hatta dosyada ekleyebiliyorlar.

Bugüne dek gördüğüm en kullanışlı programlardan biri kesinlikle tavsiye ederim. 🙂

Geçen gün Fatih Sağlam‘ın yayınladığı yazıdaki en populer android uygulamalar listesinde 3.sırada bulunuyor wunderlist.

https://1.bp.blogspot.com/-VwDBqpkG858/VLpscNirkiI/AAAAAAAAbbg/_XZiMW69v_o/s1600/wunderlist-is-uygulamasi.jpg

Wunderlist indir!