Zevkli Bilgisayar Oyunları

0

Sizler için seçtiğimiz oyun listemizde oyun dünyasına çıkışını yapmış olan oyuncular tarafından sevilerek oynanan 10 oyuna yer verdik. 2013 – 2014 oyunları arasında sizlerinde beğeniyle oynadığı özel yapımlar yer alıyordur. En iyi olma çabasıyla geliştirilmiş grafikler, menüler, oyuncunun isteğine göre yapılandırılmış 2013 – 2014 beğenilen oyunların kısa bir tanıtımı yaptık. Dayz, Saints Row 3, Call of Duty 4, Total War Roma, Metro Last Night gibi seçkin yapımlar ve geliştirilmekte olan oyunlar yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Spybot Search Destroy ile Bilgisayarınızı Virüslerden Temizleyin

1. DayZ

Şu an piyasadaki en iyi çoklu oyunculu zombi oyunu olan DayZ, kendi başına bir oyun olarak  karşımıza çıktığında çok daha iyi grafiklere, animasyonlara ve tamamen yenilenmiş bir eşya sistemine sahip olacağını görüceğiz.   Yapımcıların’da söylediği geniş bir araştırma alanı oyuncuların önüne sunulmak isteniyor. 

DayZ Satın al

2. Saints Row 3

Saints Row 3 muhteşem bir oyundu. Serinin dördüncü oyunu alıştığımız ve sevdiğimiz çılgınlığı devam ettirecek.

Saints Row 3 Satın al

3. Call of Duty Moder Warfare 4

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni bir Call of Duty oyunu bizi bekliyor. Kendini kanıtlamış olan oyun seri olarak gücüne güç katıyor. Geliştirilen grafikler özel senaryolar ile oyun severler tarafından beğenilen oyun olmayı başarmıştır.

Call of Duty 4 Moder Warfare Satın Al

4. Total War Roma

Total War serisinin yeni oyununda ilk süper güç Roma’ya geri dönüyoruz. Oyunda yine sıra tabanlı stratejik harita ve gerçek zamanlı savaşlar olacak. Diplomatik ilişkiler kuracak, lejyonları savaşa sürecek, bilinen dünyayı ele geçirmeye çalışacağız.

Total War Roma Satın al

5. Metro Last Night

Metro 2033 sürpriz bir başarı yakalamıştı. Aynı isimli romana dayanan oyun teknik açıdan kusursuzdu. Felaket sonrası Moskova’sında doğup büyümüş bir genci yönettiğimiz oyunun devamında da yine yıkıntılar arasında hayatta kalmaya çalışacağız.

Metro Last Night Satın al

6. Splinter Cell Blacklist

Splinter Cell: Blacklist’de yine Amerika‘yı düşmanlarına karşı koruyoruz. Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, Ubisoft şirketi tarafından yayımlanmış aksiyon, macera ve gizlilik ögeleri içeren bir video oyunudur. Tom Clancy’s Splinter Cell serisinin altıncı yapıtı olmakla birlikte Splinter Cell Conviction adlı oyunun devamı niteliğindedir.

Splinter Cell Blacklist Satın Al

7. Remember Me

2084 yılında tüm dünya bir gözetim toplumuna dönüşmüş, hatıralar alınıp satılan metalar haline gelmiştir. Remember Me’de, eski hatıra avcısı Nilin‘i yönetiyor, Neo Paris‘de yozlaşmış sisteme karşı mücadele ediyor, hatıralarımızı geri kazanmaya çalışıyoruz. Kaliteli grafiklere sahip olan oyuncuklar tarafından beğenilen bir yapım olmuştur.

Remember Me Satın Al

8. Project Cars

Oyunda tek kişilik oyun yanında, çok oyunculu ve takım yönetimi modları sunulmakta. Yeni araç seçenekleri özel yarış alanları oyun keyfini arttırmış. Grafik kalitesi üst düzeyde görünüyor ve kendi kategorisinde üst sıralarda yerini alıyor.

Project Cars Satın al

9. XCom Enemy Unknown

Serinin ilk FPS oyunu olan XCOM’da, özel ajan William Carter rolünde dört kişilik bir ekibin başında uzaylı istilasına karşı dünyayı savunmaya çalışıyoruz. Eğlenceli bir yapım oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

XCom Enemy Unknown Satın Al

10. Company of Heroes 2

Serinin yeni oyununda Doğu Cephesi’nde Kızıl Ordu‘ya kumanda edecek, Rus ovalarından Berlin kapılarına kadar çarpışacağız. İlk oyundaki gibi ikinci oyundada II. Dünya Savaşının Rusya tarafında geçmektedir. Oyunda kızıl orduyu kontrolümüz altında Battle of Berlin ve Operation Barbarossa savaşlarını gerçekleştirilmekte. Oyun grafik motoru olarak Essence Engine geliştirilen 3. versiyonu kullanılmıştır.

Company of Heroes 2 Satın Al