Bu Hafta Vizyona Girecek En Güzel 10 Film

0

Bu hafta sinema severlerin beğenisine 10 film sunuluyor. Korku, gerilim ,komedi, aksiyon, bilim kurgu, animasyon, dram,  filmleri vizyon‘da göreceğiz. Senoryaları ve oyuncu kadroları ile bu yapımların sinema severlerin ilgisini çekeceği söylenebilir.Filmlerin hepsi  7 Kasım 2014‘de vizyona girecektir.

1. Kirli Para The Drop

Yönetmenliğini Michael R. Roskam’ın yaptığı dram ve suçun konu alındığı seneryosuyla beğeni toplayacak bir film olacaktır. Filmde Tom Hardy , Noomi Rapace , James Gandolfini , Elizabeth Rodriguez , Danny Mccarthy gibi oyuncuların performanslarını filmle bütünleşmelerini göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHobbit Beş Ordunun Savaşı Yakında Sinemalarda

2. Yıldızlararası Interstellar

Yapımında Christopher Nolan’ı görmemiz bilim kurgu alt yapılı yıldızlararası filmi şimdiden etkileyici olacağı ortada. Oyuncu kadrosununda Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Elyes Gabel , Wes Bentley etkileyici isimlerin olması bu filmin seyirciyi mutlu edebileceğini gösteriyor.

3. Tarzan

Tarzan filmi bu kez yenidne kurgulanarak karşımıza üç boyutlu bir animasyon filmi olarak çıkıyor.Reinhard Klooss’un yönetmenliğini üstlendiği animasyon, macera, aksiyon tarzı bir yapım olacak. Seslendirme kadrosunda Kellan Lutz , Spencer Locke , Jaime Ray Newman , Robert Capron , Brian Bloom yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=QuOvuAidht8

4. Serena

Genç çiftin hayatını ve yaşam mücadelesini anlatan filmde dram hakim durumda. Serena gerçekleri gördükce hırs ve kıskançlığına esir düşmeye başlar.Susanne Bier’in yönettiği oyuncu kadrosunda Bradley Cooper , Jennifer Lawrence , Toby Jones , Rhys Ifans , Blake Ritson ile sinema severlerin karşısına çıkıyor.

5. Olur Olur!

Türk yapımı oyuncu kadrosunun zenginliği ile karşımıza çıkıcak. Komedi’yi konu alan yapım beklenileni sinema severlere verebilecek mi? Kerem Çakıroğlu’un yönettiği oyuncu kadrosunda Ayten Uncuoğlu , Alper Kul , Mehmet Özgür , Aylin Kontente , Ayça Varlıer gibi tanıdık isimleri görebiliriz.

6. Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu

Serkan Zelzele’nin yönettiği güzel bir macera, animasyon yapımı vizyo’da görücüye çıkıyor. Seslendirme ekibinde sevilen isimler Haluk Bilginer , Ahmet Kural , Cengiz Küçükayvaz , Murat Cemcir , Engin Alkan karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZ ÇEKEBİLİRBilim Kurgu Filmi Ex Machina Geliyor

7. İnşaat 2

Dram ve komedinin birlikte yürüdüğü bir yapım. Ömer Vargı’nın Senaryo ve yönetmenlik’de imzasını görüyoruz. Oyuncu kadrosunda sevilen isimler Şevket Çoruh , Emre Kınay , Bülent Kayabaş , Günay Karacaoğlu , Yeşim Büber gibi isimler yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=cBZ04lAtswg

8. Alexander ve Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün

Komedi yapımı olan film ismini bile görünce komik geliyor uzun bir isim. Miguel Arteta yönettiği Jennifer Garner , Steve Carell , Bella Thorne , Jennifer Coolidge , Megan Mullally oyunculuğunu üstlendiği film yakında sinema severlerin karşısında.

9. Deniz Seviyesi

Dram , Komedi , Romantik dalında Türk yapımı güzel bir film olacaktır. Seneryo ve yönetmenlikde Nisan Dağ ve Esra Saydam’ın imzasını görüyoruz. Filmin oyuncu kadrosunda Ahmet Rıfat Şungar , Damla Sönmez , Serdar Yeğin , Ayça Yağcıoğlu , Sanem Öge’yi göreceğiz.

10. Uzun Yol:Little Happiness

Kadrosunda Nil Günal Çakıroğlu , Bora Cengiz , Mehtap Anıl , Hakan Yufkacıgil , Murat Muslu’yu görüyoruz. Senaryo ve yönetmenlikte Nihat Seven’in imzasını görüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=TrZI-7ubaG0