En iyi Müzik Dinleme Servisleri En iyi Müzik Dinleme Servisleri için yorumlar kapalı

İnternet üzerinden müzik dinleyebileceğiniz farklı servisler bulunuyor. Farklı servisler arasında en iyileri hangileri olduğuna yada bilmediğiniz servisler varsa hemen yakından bakabilirsiniz.

İnternetteki en iyi ve kaliteli içeriğe sahip bir kaç müzik dinleme servisleri ile istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Spotfy, Googleplay müzik, Youtube müzik, Pandora, Amazon müzik ve Plug.dj gibi popüler siteleri ve daha fazla online müzik servisine yakından bakabilirsiniz. Online müzik servisleri ile en iyi müzikleri yüksek kalitede dinleyebildiğiniz gibi son çıkan müzikleride hemen dinleyebilirsiniz.

Google Play Music

Google play müzik android işletim sisteminde ön yüklü olarak geldiği için popüler bir müzik dinleme servisidir. 30 milyonda fazla müzik içeriği bulunan google play müzik servisinde müzikleri 320kbps kalitesinde dinleyebilirsiniz. Google müzik servisine buradan erişebilirsiniz ancak henüz ülkemizde kullanıma açılmadığı için yurt dışından veya VPN gibi çözümlerle Google Play müzik servisine ulaşabilirsiniz.

Spotify

Spotify online ve çevrimdışı müzik dinleme servisi ile en iyi içeriğe sahip olabilirsiniz. Müziklerinizi bilgisayarınıza veya akıllı cihazlarınıza indirerek offline olarak müzik dinlayebilirsiniz. Spotfy müzik dinleme servisine buradan kayıt olarak müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Pandora

İnternet müzik dinlemede İnternet Radyosunu tercih eden pandora tüm dünyadaki radyoları ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Radyoları yüksek kalitede dinleyebileceğiniz Pandora’ya buradan ulaşabilirsiniz. Yine ülkemize kapalı olan Pandora servisine Zenmate gibi programlarla ulaşabilirsiniz.

Amazon Prime Music

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden Amazon’un hizmeti Prime music ile milyonlerca şarkıyı buradan edinebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Nostaljik Video Oyunlarının Nostaljik Müzikleri

Plug.dj

Plug.dj internet servisi ile istediğiniz müzikleri dinleyebildiğiniz gibi müziğinizi kimler dinliyor anında görebiliyorsunuz. Buradan kolayca üye olarak hemen müzikleri dinleyebilirsiniz.

Youtube Müzik

Youtube müzikle internetteki istediğiniz müzikleri kolayaca dinleyebilirsiniz. İstediğiniz platformdan giriş yaparak dinleyebileceğiniz youtube müzik servisi en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Buradan youtube müziklerini dinleyebilirsiniz.

Grooveshark.io

Grooveshark internet sitesinden türkçe ve yabancı müzikleri istediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Buradan ulaşabileceğiniz Grooveshark sitesine üye olmadan hemen müziğinizi aratarak dinleyebilirsiniz.

Zenmate ile Yasaklı Sitelere Kolayca Girin 1

Türkiyede yaşanan her olaydan sonra artık Twitter, Youtube ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine erişim engelleniyor. Her ne kadar engelleme olsada Türkiyedeki internet kullanıcıları artık yasaklı sitelere girmekte artık tecrübe kazanmıştır.

DNS değişikliği yapanlar bu erşim engellini hissetmesede DNS değişikliğini bilmeyenler ve yinede DNS değiştirildiği halde giremeyenler için Firefox, Chrome, Opera eklentisi olan Zenmate devreye giriyor. Zenmate eklentisini kurmak saniyelerinizi almayacağı gibi kurulumu ve kullanımı otomatik yaptığı için herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçerek yasaklı web sitelerine kolayca girebilirsiniz. Ücretsiz VPN‘lerin belli bir kullanım süresi olsada Zenmate tarayıcı eklentisi ile sınırsız bağlanabilirsiniz.

Zenmate İndir

Zenmate İOS ve Android Uyglaması

Zenmate sadece web tarayıcıları için değil mobil kullanımın çok olduğu günümüzde akıllı telefonlardada ihtiyaç oluyor. Bilgisayarda DNS ayar değişikliği ile bu sorun aşılsada rootsuz akıllı telefonlarda DNS değiştirilemediği için erişim tamamen uygulamalar tarafondan sağlanıyor. Zenmate Android ve İOS uygulamasını indirerek hemen yasaklı sitelere erişebişebilirsiniz.

Zenmate Android İndir

Zenmate İOS İndir

Most Popular Topics

Editor Picks