En iyi 10 Ücretsiz Android Oyunu

3

Bi akıllı telefonda veya tablette en iyi oynanabilir oyunlar olması boş vaktinizi eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlar. Bu oyunların cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde yükleyebilmeniz ve stabil bir şekilde çalışması her zaman sizi mutlu eder.

Akıllı cihazınızda her türlü oyunu oynamak daha iyi olacaktır. God of light gibi bulmaca oyunumu, Clash of clans gibi strateji oyunumu, Bruce Lee‘nin dövüş oyunu gibi yada Carmageddon gibi aksiyon dolu oyunlarımı seversiniz. Google Play’de en iyi ücretsiz ve popüler internet olmadan oynanabilen oyunlara yakından bakalım.

Subway Surfers

Google play mağazasının en iyi sonsuz koşu oyunlarından birisi olan Subway Surfers android cihazlarda en çok oynanan oyunlardandır. Oyunun amacı karakterimiz koşarken engellere takılmadan polis memuru jack’ten koşarak kaçmaktır. Hemen hemen bütün cihazlarda çalışan oyun herhangi bir sorun olmadan oynayabilirsiniz.  Çocuklarınız için en iyi oyunlardan olan subway surfers 38 mb boyutu ile rahatlıkla indirebileceğiniz bir oyundur.

Subway Surfers İndir

Candy Crash Saga

Candy Crash Saga her kesin oynayabileceğiniz en güzel şeker oyunlarından birisidir. En iyi grafikleri sunan oyunda aynı renkteki şekerleri patlatarak bir üst seviyeye çıkın. Oyun esnasında aynı renkte olmayan renkli ve güçlü şekerlerle oyunu daha hızlı geçmenizi sağlıyor. İlerledikçe zorlaşan bölümleri geçmek kolay olmayacağı gibi daha fazla kafa yormanız gerekiyor. Her insanın oynayabileceği oyunlardan olan candy crash saga 47 mb boyutu ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Candy Crash Saga İndir

Sniper 3D Assassin

Sniper 3D Assassin ile sniper silahınızı alarak suçluları vuruyoruz. Oyunda ilk önce sivillerimi öldürüyoruz diye düşünebilirsiniz ancak durum farklı potansiyel suçluları harekete geçmeden vuruyoruz. Oyun ingilizce olmasına rağmen anlaşılamayacak birşey yok. Oyundaki kontrolerde ekranı hedefe doğru götürüp ateş ederek görevi tamamlıyorsunuz. Sniper 3D Assassin oyunun boyunu ise 70 mb rahatlıkla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sniper 3D Assassin İndir

Benim Konuşan Angela

Konuşan Angela sevimli kediciğimizi istediğimiz gibi yönetebileceğimiz eğlenceli oyunlardan birisidir. Kedi tom’dan sonraki yeni oyun olan Konuşan Angela’nın yemeğini yediriyor, elbisesini giydirebiliyor ve uyutabiliyoruz. Oyunu geçtikçe farklı  elbiseler giydirerek angelayı süslüyoruz. Senin en iyi arkadaşın olacak angelaya iyi bakın.

https://www.youtube.com/watch?v=1UkXeXaGwh4

Benim Konuşan Angela İndir

Traffic Racer

Traffic Racer çok basit bir oyun arabanızla trafikte istediğiniz giderek arabaları sollayabilirsiniz. Oyunu iler iseviyelerinde daha hızlı arabalarla oynayarak trafikteki herkesi geçin. Gelişmiş grafikleri ile zaten akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Traffic Racer İndir

Jetpack Joyride

Jetpack Joyride akıllı telefonların ve tabletlerin en maceralı oyunlarındandır. Makinalı silahımız ile düşmaları vuruyoruz. Bu arada ateş ederken elektriklerden ve roketlerden korunarak ilerlediğimiz oyunda farklı türde araçlara binerek ilerliyoruz.

Jetpack Joyride İndir

Stick Hero

Stick Hero zevkli oyunlardan birisi önümüzdeki sütunlara ekrana dokunarak karşı taraftaki sütuna çubk uzatıyoruz. Uzattıktan sonra sadece ekrana dokunarak alttaki meyveyi alıp tekrar ekrana dokunup yukarı çıkıyoruz. Stick Hero’da çubuğu tam denk getirecek sekilde uzatarak oyunda ilerleyebiliyoruz. Kesinlikle oynamanız gereken oyunda çok fazla reklam bulnuyor ancak yinede oyun başarılı olmuş.

Stick Hero İndir

 Frontier Heroes

Frontier Heroes kızıl dereli görselleri ile süslenmiş oyunda farklı görevler verilerek oynanan oyunda ok atışı, balta atışı, mısır soyma, ayı güreşi, gibi oyunlar oynuyoruz. İlerledikçe farklı tarzda oyunlar oynayabiliesiniz. Görselleri harika olan oyunun toplamda 100 mb büyüklüğünde.

Frontier Heroes İndir

Do Not Crash

Hu wen zeng’in yapımcısı Do Not Crash çok eğlenceli bir araba çarpışma oyunudur. Küçük bir daire içindeki pistte karşıdan gelen arabalar ile çarpışmamak için diğer yola girmemiz gerekiyor. Ekrana dokunarak pist değişimi yapabileceğiniz oyun 8 mb boyutundadır.

Do Not Crash İndir

Plants Zombies 2

Plants Zombies 2 bir strateji oyunudur. Dama tarzında bir arenada gelen mumyaların karşılarına kendi karakterlerinizi yerleştirerek mumyaları yenebilirsiniz. Çoğalan mmyalara karşı özel güçler kullanarak oyundaki karakterlerinizin daha rahat ateş etmesini sağlayabilirsiniz.

Plants Zombies 2 İndir

NOT : Dikkat etmeniz gereken tek şey oyunlar ücretsiz olmasına rağmen oyun içinde satın almalar olduğu için dikkat edin çocuklarınızın satın alma işlemi yapabilir.