Facebook’a Beğenmeme Dislike Butonu Geliyor

0

Facebook CEO‘su ve Sahibi Mark Zuckerberg en sonunda Beğen butonu karşısına Beğenmeme Dislike butonu getireceklerini açıkladı.

Uzun süredir yoğun bir şekilde Facebook kullanıcılarından Beğen butonu yanına Beğenmeme butonu istiyorlardı. Nihayetinde Mark Zuckerberg Facebook için Reddit‘e olduğu gibi her paylaşımlar da artık Beğenmeme butonu olacak. Her türlü paylaşımda Beğen butonu yada beğenmediysek yorum yazdığımız oluyor. Beğenmeme butonu ile artık paylaşılan içerikleri beğenmeme butonumuz olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Ünlü CEO’ların Ofisleri

Henüz sistem olarak hazır olmadıklarını açıklayan ve çalışmalara başlandığını söyleyen Mark Facebook kullanıcılarını heyecanlandırdı. Artık Youtube ve Reddit’te olduğu gibi beğenmeme butonumuz olacak. İnsanlar ne tepki verir bilinmez ama sevmediğimiz içerikleri beğenmek yada hiç tepki vermemek iyi olmuyordu. Sadece yorum olarak kendimizi ifade ediyorduk.

Henüz Beğenmeme butonunun ne zaman geleceği hakkında pek bilgi olamsada deneme amaçlı bazı bölgelerde kullanıldıktan ve iyi geri dönüş alındıktan sonra kullanabiliriz.