FiFa 2016 Demo Çıktı, Hemen İndirin! 0

FiFa 2016‘nın uzun süredir beklenen Demosu nihayet yayınlandı.

8 Eylül‘de Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC kullanıcılarına bugün indirilmeye sunuldu. Fifa 2016 ilk olarak Playstation 3, Playstation 4 oyuncuları için PSN network üzerinden indirmeye sunuldu. Daha sonra Xbox ve PC kullanıcıları içinde indirilmeye sunulacak.

FiFa 2016 PSN network üzerinden ilk olarak indirmek istiyorsanız Yeni zelanda PSN hesabı açarak indirebilirsiniz. Fifa 2016 Demosu ile birlikte gelen takımlar ve ilk olarak bir kadın milli futbol takımı ile karşımıza çıkan Fifa 2016 demo takımları da açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: FİFA 2016’da Büyük Sürpriz

  • Barcelona
  • Borussia Dortmund
  • Borussia Mönchengladbach
  • Chelsea
  • Inter Milan
  • Manchester City
  • Paris Saint-Germain
  • Real Madrid
  • River Plate
  • Seattle Sounders

Kadın Milli takımlarında ise Sadece Almanya ve ABD kadın milli takımları bulunuyor.

FiFa 2016 Çıkış Tarihi

FiFa 2016 Plastation 4, Plastation 3, Xbox one, Xbox 360 ve PC için 22 eylül tarihinde satışa çıkacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks